Medžioklės reikmenys

Įdomu ir naudinga. Jagd&Hund naujienos0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Norma Tipstrike Silencer amunicija

Skandinavų amunicijos gamintojas Norma mūsų medžiotojams tikrai nesvetimas, mūsų rinkoje jo yra įvairių modelių, kalibrų ir beveik kiekvienas gali rasti kažką tinkamo savo poreikiams. Kuriant Tipstrike Silencer amuniciją stengtasi patenkinti pagrindinį reikalavimą, ypač aktualų medžioklės su varovais sezonu, – kad būtų galinga kulkos stabdymo jėga.

Tomis akimirkomis, kai medžiojamo gyvūno adrenalino lygis aukštas, būtinas pakankamas hidrošokas gyvybiškai svarbiems organams, kad medžioklės laimikis būtų tinkamai sustabdytas ir jo nereikėtų toli ieškoti. Amunicijos pagrindas yra Tipstrike™ kulkos polimeriniu antgaliu, dėl kurių balistinės savybės išlieka nekintamai geros.

Dėl korpuso ir minėto antgalio kulkos atsivėrimas jai pataikius į taikinį slopinamas, todėl ji prasiskverbia giliau į kūną, sukeldama žaibiškus mirtinus pažeidimus. Ši amunicija ypač pritaikyta šaudyti trumpesniu vamzdžiu – trumpesniu nei 61 cm ilgio. Šios komplektacijos Norma Tipstrike Silencer amuniciją galima saugiai naudoti be duslintuvo, neprarandant kulkos greičio ir efektyvumo.

Įdomu tai, kad tūtos yra tamsios spalvos – neva todėl, kad medžiotojas, ištraukęs šovinius iš kišenės, juos greitai atskirtų nuo kitų šovinių. Amunicija yra .308 Win ir .30-06 Springfield kalibrų. Skirta stambiems ir vidutinio dydžio gyvūnams medžioti.

Maskuojamasis Minox miško kameros skydas

Pažaiskime žaidimą – rask miško kamerą! Gal ne absoliuti šio gamintojo naujovė, bet parodoje Jagd&Hund vizualinė forma ir pati idėja sukėlė šypseną. Įprasta, kad gamintojai miško kameras kuria neutralios ar net maskuojančios spalvos, kad jos neišsiskirtų aplinkos fone. Bet jei to vis tiek neužtenka, galima papildomai įsigyti Minox DTC 460 miško kamerai skirtą maskavimo skydą, tvirtinamą kameros priekyje.

Gamintojas siūlo tris skirtingus tipus, priklausomai nuo pasirinktos medžių rūšies žievės – beržo, alksnio ir ąžuolo. Žinoma, nuo gudraus ilgapirščio nepajėgs išgelbėti niekas, net patys saugiausi seifai, tačiau natūralioje aplinkoje toliau esančio praeivio dėmesio greičiausiai nepatrauks.
Nuotrauka: 7820 Skydas su beržo žievės raštu

Automobilio krovinių dėžė Heck-Pack

Kai matau prie automobilio galo pritvirtintą krovinių dėžę, mano vaizduotė piešia spalvotus vaizdus. Pavyzdžiui, apie užmaršų medžiotoją, kuris po sėkmingos medžioklės sumedžiotą šiek tiek varvantį bebrą įkrovė į atvirą krovinių dėžę, pamiršęs apie tai nuvažiavo į miesto centrą ir pastatė automobilį prie vietinio prekybos centro. Taip daryti nereikėtų, tačiau iš esmės mintis apie kompaktišką, ant automobilio galo užkabinamą krovinių dėžę atrodo visai naudinga.

Ją siūlo Heck-Pack. Dėžės siūlomos įvairių pločių: nuo 80 x 50 iki 120 x 50 cm. Tiesa, krovinių dėžė nėra itin gili, todėl labai didelio medžioklės laimikio įdėti nepavyks, tačiau tai turi ir savo privalumą – kai dėžė nereikalinga, ją galima nuimti ir patogiai įdėti į bagažinę, kurioje ji neužims daug vietos. Greitai ir paprastai sujungiama su priekabos mechanizmu. Krova priklauso nuo konkretaus sankabos mechanizmo maksimalios apkrovos.

Prenumeruokite žurnalą bet kuriuo metu!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą bet kuriuo metu!

LA.lv