Šunys

Trys moterys pavogė medžiotojo skaliką, nes jis buvo „priverstas“ medžioti0

Nuotrauka: outdoorlife.com

outdoorlife.com

https://www.outdoorlife.com/hunting/bear-hound-stolen-in-virginia/

Šeima iš Rural Retreat, Virdžinijos valstijoje, siūlo 1000 USD atlygį už informaciją apie dingusį lokių skaliką, kurį šeštadienį kaštoninės spalvos furgone su Floridos valstybiniais numeriais paėmė trys moterys.

Rokis Deelis ir jo 11-metis sūnus Charlie surinko penkis iš šešių savo šunų po nesėkmingos lokių medžioklės dienos Speedwelle aplink Hale ežerą, kai suprato, kad šeštojo šuns, kunhaundo vardu Ringo, nebėra. Tada jiems paskambino šeimos draugas ir medžiotojas.

„Jis sakė, kad [Ringo] buvo atnt 21 kelio“, – Rocky pasakoja „Outdoor Life“. „Kai nusileidžiame nuo kalno ir pasiekiame ten, kur jis buvo, nerandame šuns, bet vis tiek gauname signalą iš antkaklio. Na, galiausiai randame apykaklę, gulinčią griovyje.

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Rokiui paskambinęs medžiotojas iš tikrųjų kalbėjosi su moterimis kelio pusėje, kurios prisiekė, kad veliau paskambins savininkams numeriu ant Ringo apykaklės. Taigi medžiotojas nuvažiavo, palikdamas Ringo su moterimis. Tačiau Rokis apie juos nieko negirdėjo. Dabar jis ir jo šeima įtaria, kad moterys manė, kad jos „išgelbėjo“ Ringo iš blogu namų, kur jis buvo priverstas medžioti.

Tuo tarpu medžiotojo sūnui labai liūdna, kad dingo šuo.

„Tai tiesiog sudaužė jo širdį“, – sako Rocky. „Jis myli šunis. Jis man visada padėda tuos maitinti, bet dabar jis man sako, kad negali man padėti , jei Ringo nėra šalia. Tai tiesiog nesijautė teisinga.”

Virdžinijoje ir kitose valstijose meškų medžioklė su skalikais yra legali. Tačiau dažnai tai vertinama prieštaringai. Pavyzdžiui, Vermonte lokių skalikus ir jų šeimininkus praeityje užpuolė aktyvistai prieš medžioklę. Tačiau Rokis sako, kad niekada neturėjo konfliktų jokiu konfliktu dėl medžioklės.

„Čia visi medžioja. Tai medžiotojų bendruomenė“, – sako Deelis. „Ir dažniausiai tu neturi jokių problemų. Tačiau [kitas medžiotojas] sakė, kad [moterys] kalbėjo apie tai, kaip, jų manymu, medžioklė yra žiauri, ir kad mes priverčiame šiuos šunis medžioti. Taigi nežinau, ar jos manė, kad elgiuosi žiauriai su šunimi, bet šie šunys tam ir auginami.“.

Žinoma, šios moterys neatsižvelgė į savo veiksmų teisines pasekmes. Šuns vagystė Virdžinijoje yra 5 klasės nusikaltimas, už kurį baudžiama iki 10 metų kalėjimo. Be to, GPS antkaklio nuėmimas nuo šuns yra 1 klasės nusižengimas, už kurį jiems gali grėsti dar vieneri metai kalėjimo arba 2500 USD bauda. Kišimasis į teisėtą medžioklę yra 3 klasės nusižengimas, už kurį gali būti skirta papildoma 500 USD bauda.

Deels sukūrė Facebook puslapį, kuriame renka informaciją apie Ringo buvimo vietą. Jie taip pat pateikė pranešimus policijai, susisiekė su teisėsauga keliose apskrityse ir kreipėsi į kiekvieną šunų gelbėjimo ir prieglaudą rajone.

Susiję straipsniai

„Kiekvieną dieną nuo dienos šviesos iki tamsos jo ieškojau“, – sako Rokis. „Tą aš iš tikrųjų dabar darau. Aš tiesiog bandau rasti furgoną arba tikiuosi, kad jos būtų jį kur nors išleidę. Bet su atlygiu, tikiuosi, kas nors anksčiau ar vėliau pasikalbės.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv