Šunys

Rudeniniai, visapusiški vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių bandymai0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, medžiotojų klubas „Giedra“ š. m. rugsėjo 26 d. Giedraičiuose rengia rudeninius vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „A“ lygio bandymus. Rugsėjo 27 d. Nemenčinėje rengiami visapusiški vižlų bandymų ir mažųjų veislių darbinių savybių „B“ lygio bandymų, miške atliekami pratimai.

Registruojantis į šiuos bandymus būtina pateikti registracijos anketą, kilmės dokumentų kopiją, kurioje įrašytas šuns savininkas ir jo adresas, LŠVK Nr. (tik Lietuvos piliečiams), ir registracijos apmokėjimo kvito kopiją.

Dėmesio!

Startuojantis visapusiškų vižlų ar mažųjų veislių „B“ lygio bandymuose rugsėjo 26 d. Molėtuose atlieka „lauko“ ir „vandens“ pratimus, o rugsėjo 27 d. Nemenčinėje atlieka „miško“ pratimus.
Teisėjaus: Diana Mieliauskaitė Audrius Gocentas, Gedvydas Petelis, Tadas Ražauskas, Vygantas Buzys, Valdas Dirsė, Vytautas Tamošiūnas.

Bandymu metu šuns vedlys privalo turėti medžiotojo bilietą, ginklą ir šovinių. Lauko bandymų metu vyks fazanų ir ančių medžioklė. Ne medžiotojams organizatoriai užtikrina padėjėjo su šautuvu pagalbą.
BANDYMUOSE DALYVAUJA TIK SKIEPYTI ŠUNYS!

Daugiau informacijos Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose.

Susiję straipsniai
LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.