Patirtis

Redaktorės skiltis. Baisūs laikai, nežinoma ateitis0

Rašant šio mėnesio skiltį, mintys niūrios dėl to, kas mūsų laukia ateityje. Kol vienur žmonės galvoja, kaip nuskristi į Marsą, mums tenka galvoti apie karą. Visų pasaulinių įvykių kontekste mūsų vietinės problemėlės atrodo tokios nereikšmingos, kad sunku ir rašyti ką nors apie medžioklės ūkį.

Sunku susidėlioti mintis, nes šį rytą įsijungusi žinias pamačiau, kad prasidėjo Ukrainos puolimas, ir ši žinia iš tiesų sunkiai protu suvokiama. Jeigu atrodė, kad pandemija itin pakeitė pasaulį, tai greičiausiai šis įvykis viską dar labiau apvers aukštyn kojomis.

Panikai pagrindo kol kas nėra, bet geriau visada pasiruošti ir žinoti, kaip elgtis kilus krizei. Tikėkis geriausio, ruoškis blogiausiam…
Šiame numeryje kalbame apie tai, ar medžiotojams reikia draudimo.

Baltijos šalys turbūt dar liko tarp tų retųjų, kur medžiotojams privalomai draustis nereikia. Vykstant medžioti į Vakarų Europą, draudimo reikalaujama beveik visada. Mūsų šalyje savanoriškai tai padaryti jau buvo galima, bet šia galimybe pasinaudojo gana nedaug žmonių.

Aišku, daugelis tai priims kaip dar vieną ant medžiotojų pečių užkrautą pareigą, papildomą popierių, įmoką ir dar vieną apsunkinimą. Mano nuomone, nors medžioklėje nelaimių įvyksta palyginti mažai, bet jeigu kas nors vis dėlto nutinka, tai finansinės paramos praktiškai netenka dvi šeimos. Tad gerai žinoti, kad būtų kažkokia parama, kuri padengtų atsiradusias išlaidas.

Būkime saugūs ir sveiki! Medžioklei valio!

Susiję straipsniai
@zurnalasmedziokle For a 100% reliable result at the fox hunting#foxhunting #huntung #medžioklė #žurnalasmedžioklė #Lapiųmedžioklė #vilpesvulpe #redfox #outdoorexpertslv ♬ original sound – Žurnalas Medžioklė

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv