Patirtis

VIDOE +FOTO. Gyventojas aptiko galimo brakonieriavimo likučių sąvartyną Siesarčio upėje0

Ekrano nuotrauka

Portalas lrt.lt praneša, kad Lietuvos socialdemokratų frakcijos Seime narys Linas Jonauskas kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą ir Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, kad būtų pradėtas tyrimas dėl Ukmergės rajone, Želvos seniūnijoje, Siesarčio upėje aptikto didelio kiekio elninių gyvūnų gaišenų likučių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ekrano nuotrauka
Ekrano nuotraukaPasak L. Jonausko, viena iš versijų, kaip gyvūnų gaišenos atsidūrė upėje, brakonierių bandymas atsikratyti įkalčiais.

„Vietiniai gyventojai užfiksavo didelę gyvūnų skeletų sankaupą Siesarčio upėje. Matosi, kad ten sumesti ne vieno gyvūno, galimai elnių gyvūnų kaulai. Versijų, kaip atsidūrė kaulai upėje, gali būti įvairių. Viena jų – brakonieriai, išdarinėję gyvūnus, mėtydami pėdas, kaulus išmetė į upę. Kita versija – į upę gaišenų likučius sumetė elninius gyvūnus laikantis ūkininkas“, – sako L. Jonauskas.

Seimo narys į institucijas kreipėsi dėl upės taršos, netinkamo gaišenų tvarkymo ir galimo brakonieriavimo. Toliau skaitykite portale lrt.lt!

PRENUMERUOKITE Žurnalą iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.