Ar vilkų Lietuvoje iš tiesų nėra tiek daug, kaip manome? O gal medžiotojų gebėjimai medžioti vilkus nėra tokie išskirtiniai, kaip kartais teigiama?
Kodėl pastaraisiais metais nepavyksta išnaudoti viso vilkų sumedžiojimo limito ir kokie galėtų būti šios problemos sprendimai? Kaip kokybiškai valdyti vilkų populiaciją, užtikrinant ilgalaikį rūšies išlikimą, mažinant konfliktus su žmonių ekonominiais interesais bei saugumu ir kartu laikantis Aplinkos ministerijos nustatytų vilkų sumedžiojimo gairių?
Šiame vaizdo įraše atskleisime priežastis, kodėl jau kelerius metus nepavyksta įvykdyti valstybės nustatyto, moksliniais tyrimais pagrįsto vilkų sumedžiojimo limito. Taip pat pristatysime Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos siūlymą paankstinti vilkų medžioklės sezono pradžią.
Vienas svarbiausių šios diskusijos aspektų – Aplinkos ministerijos pozicija ir neoficialus siūlymas, kuris ateityje galėtų tapti pagrindu iš tiesų paankstinti vilkų medžioklės sezono pradžią.
Nepraleisk! Išleistas naujas žurnalo numeris

Naujausias žurnalo priedas – MEDŽIOKLINIS ŠUO




