Šunys

Pridėta parodos PROGRAMA! Sertifikatinė medžioklinių šunų veislių paroda LMŽD TAURĖ 20240

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija organizuoja medžioklinių šunų veislių parodą LMŽD TAURĖ 2024.

Šunų parodos yra naudingos keliais aspektais. Leidžia savininkams parodyti savo šunis, bei veislės išlaikymo standartus. Prisideda prie šunų genetinės įvairovės išsaugojimo ir gerina šunų veisimo kokybę. Be to, parodos suteikia galimybę ekspertams vertinti šunis pagal veislės standartus, nustatyti stipriąsias ir silpnąsias jų savybes. Medžioklinių šunų parodos yra puiki vieta šunų mylėtojams, o šiuo atveju – medžiotojams – susitikti su bendraminčiais, pasidalinti žiniomis ir bendrauti.

Po daugelio metų pertraukos ši paroda bus puiki galimybė šunų savininkams, veisėjams ir ekspertams dalintis žiniomis apie konkrečias veisles, jų sveikatą, elgesį ir priežiūrą, kas itin naudinga medžiotojams, kurie šunis laiko ne tik namuose, bet ir dirba su jais medžioklėse. Medžioklinių veislių parodoje bus galima gauti patirties, patarimų ir sužinoti naujų tendencijų šunų pasaulyje, todėl kviečiame atvykti tuos, kurie dar tik planuoja įsigyti medžioklinį šunį, bet nėra iki galo apsisprendę dėl veislės pasirinkimo. Geriausi šunys bus įvertinami titulais, ko pasekoje skatinamas kokybiškas veisimas, bei gerinami kiekvienos veislės standartai.

Galiausiai, LMŽD TAURĖ 2024 gali būti puiki platforma įtraukianti visuomenę domėtis medžiokle, šunų veislėmis bei jų panaudojimo galimybėmis, medžioklės tradicijomis ir jos svarba šiuolaikiniame pasaulyje.

Parodos data: 2024 m. balandžio 20 diena.

Vieta: Pakėvio dvaras, Dvaro g. 54, Pakėvio k., LT-86414 Kelmės rajonas

Parodos teisėjai: Jūratė Butkienė, Laima Eidukienė, Valdas Petrauskas.

Taip pat tą savaitgalį Pakėvio dvare vyks dar dvi parodos: Specializuota lietuvių skalikų paroda ir Lietuvos laikų savininkų klubo spacializuota paroda “Baltijos taurė 2024”

Parodos TVARKARAŠTIS

9️⃣:0️⃣0️⃣ Dalyvių registracijos pradžia (Entry of the dogs)
9️⃣:5️⃣0️⃣ Mažosios Lietuvos medžioklės ragų ansamblio “Kurtinys” melodijos (Brass band melodies)
1️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣ Parodos atidarymas (Opening)
1️⃣0️⃣:1️⃣5️⃣ Iškilminga eisena (Solemn procession)
1️⃣0️⃣:2️⃣5️⃣–1️⃣3️⃣:3️⃣0️⃣ Ekspertizė ringuose (Judging of the dogs)
1️⃣4️⃣:3️⃣0️⃣ Pramoginė programa (Groups judging, Best in show)

PARODOS EKSPERTAS: Jūratė Butkienė

🥁 Pagrindinis parodos rėmėjas – internetinė prekių šunims parduotuvė www.grandines.lt kurioje galite įsigyti nuo pavadėlių parodoms iki profesionalių medžioklinių priekabų savo augintinių patogioms kelionėms į medžioklę ir iš jos🐕

Informacija pasiteiravumui telefonu: Šarūnas Bagdonas +37066379113

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv