Šunys

Seminaras vokiečių vachtelhundas medžiokleje: drauas ir kompanjonas0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Šaltinis: Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija

Vis dažniau Lietuvos medžioklėse matome vokiečių vachtelhundus – ilgaplaukius, ilgaausius, rudos ar rudai pilkos spalvos, nedidelio ūgio, bet kresnus, linksmus, temperamentingus ir azartiškus šunelius. Jie medžioklės dalyvius stebina savo puikiomis darbinėmis savybėmis ir skambiais balsais.

Pirmieji vokiečių vachtelhundai atkeliavo į Lietuvą 1995 metais ir kuo toliau, tuo labiau užkariauja mūsų medžiotojų širdis.

Kviečiame rugpjūčio 5 d. 19 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijoje (M. Sleževičiaus g. 15, Vilniuje) rengiamą seminarą „Vokiečių vachtelhundas medžioklėje: draugas ir kompanionas‘‘.

Savo patirtimi rengiant ir naudojant vokiečių vachtelhundus visapusiškai medžioklei dalinsis patyrę šios veislės žinovai Evaldas Kuodaitis, Sigitas Momeniškis ir Danielė Lufino.

Seminaras yra nemokamas. Registracija išankstinė. Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą. Registracija iki 2020 m. liepos 31 d. Iki susitikimo seminare.

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.