Medžioklės reikmenys

Pulsar. Tiesiai į taikinį: IWA 20230

IWA OutdoorClassics 2023 dar kartą įrodė, kad yra verta lyderiaujančios prekybos mugės medžioklės, sportinio šaudymo, aktyvaus laisvalaikio ir saugumo srityse vardo. Tarp 1100 dalyvių iš viso pasaulio „Pulsar“ stendas visas keturias dienas išsiskyrė lankytojų, atvykusių į Niurnbergą, Vokietiją, gausa.

Šiemet IWA pasižymėjo į Niurnbergą pritraukdama 34 000 svečių iš 119 šalių. Nesunku pastebėti, kad šis sektorius išgyvena pakilimą – visos devynios parodos salės buvo pilnos veiklos ir pasižymėjo įkvepiančia atmosfera. Tai – puiki jubiliejinių IWA metų pradžia: 2024-aisiais paroda minės savo 50-ąsias metines.

Dviejų aukštų Pulsar stendas buvo lengvai pastebimas ir vizualiai patrauklus. Dėl to mūsų komandos nariai nuo ryto iki vakaro buvo užsiėmę lankytojų priėmimu ir prietaisų demonstravimu. Bet dėl to tikrai nesiskundžiame – juk į IWA atvykome ne poilsiauti! Kasmet ši paroda tampa savotišku mūsų pastangų ir energijos, kurią sudedame į inovatyvių sprendimų ir produktų kūrimą per visus metus, įkūnijimu.

Šie metai nebuvo išimtis. „Pulsar“ pristatė nemažai viską keičiančių šiluminio ir naktinio matymo naujienų. Nuo pirmojo atnaujinamo monoklio „Telos“ ir jo ekstremalaus šiluminio jautrumo iki pirmojo HD kokybės termovizinio jutiklio, kuriuo praturtinome Merger LRF XL50 žiūronus, bei daugiaspektrinės magijos, kuriamos „Thermion Duo DXP50“ taikiklio ar „Merger NXP50 žiūronų. Tačiau Vokietijos auditorijai tikrąja žvaigžde tapo atnaujinta termovizinių priedų „Krypton 2“ linija – dar kompaktiškesnė, lengvesnė ir visiškai pritaikyta medžiotojo poreikiams.

Lankytojai rodė didelį susidomėjimą ir išplėstomis XQ jutiklių linijomis: dviem naujais monoklių modeliais, Axion 2 LRF XQ35 Pro ir Axion 2 XQ35 Pro, bei Talion XQ35 Pro
taikikliu.

Dar klasiškesnių opcijų ieškančius IWA svečius kvietėme išbandyti išplėstą XG termovizinių taikiklių liniją. Thermion 2 LRF XG50 ir Talion XG35 yra pirmieji mūsų Europoje pristatyti prietaisai, turintys XG jutiklius, ir abu yra puikūs savo klasėse.

Be produktinių naujienų pristatymo, IWA mums visada buvo vieta, kur užsimezga nuostabūs pokalbiai, kur susitinkame su savo partneriais, produktų naudotojais ir ilgamečiais draugais, kur išgirstame jų įžvalgas ir atsiliepimus. Nuo to prasideda visos naujos idėjos bei ateities vizijos.

Pulsar Merger LRF XP50 tapo geriausiu terminio vaizdo įrenginiu Didžiojoje Britanijoje

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.