Medžioklės reikmenys

Neabejotina kokybė, kuri jums tikrai patiks0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Prekių pasirinkimas iš Medzioklis.com parduotuvės

Prožektorius Viking Pro

Viking Pro yra visiškai paruoštas sprendimas efektyviai naudoti medžioklėje. Pro Powerful elektronika užtikrina pastovų ryškumą net esant −40 °C temperatūrai ir nevisiškai įkrautai baterijai.

Viking Pro puikiai tinka naudoti trumpu ir vidutiniu atstumu (50–70 metrų), o didžiausias galimas atstumas – 288 metrai. Ryškumas siekia įspūdingus 2200 liumenų. Visiška apsauga nuo vandens, purvo ir dulkių pagal IP68 standartą – žibintuvėlis veikia net ir panardintas į 25 metrų gylį. Atlaiko kritimus iš 10 aukšto. Tvirta ir vandeniui atspari magnetinė jungtis.

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Komplekte yra naujos kartos taktinis žibintuvėlis su magnetiniu USB krovikliu. Pakuotėje yra dvi 18650 Li-Ion 3500 mAh baterijos. Į komplektą įeina: greitai atleidžiamas magnetinis laikiklis, spalvų filtrai žalias ir raudonas, magnetinis nuotolinio valdymo jungiklis su laidu tvirtinti ant ginklo, taip pat patogus plastikinis dėklas.
Gamintojas suteikia 10 metų garantiją.

Žibintuvėlis turi spalvų filtrus. Žalias filtras skirtas medžioklei miškingose ​​vietose. Žalia šviesa iš šono nepastebima, gyvūnai jos nesuvokia kaip grėsmės. Raudonas filtras skirtas medžioklei atviruose vietose ir žemėlapių skaitymui. Raudona šviesa patogi naktiniam matymui, efektyvi riboto matomumo sąlygomis, beveik nepastebima gyvūnams.

Kaina internetinėje parduotuvėje Medzioklis.com – 210 eurų

Infiray Holo hl13 termovizinis kolimatorius

Novatoriškas sprendimas medžioklei prietemoje ir prasto matomumo sąlygomis! Galima komplektuoti su kitais aksesuarais, taip pasidarant rankinį termovizorių.

Holo serijos InfiRay HL13 termovizinis kolimatorius – idealus pasirinkimas norintiems kompaktiško prietaiso su lengvu valdymu. Holo HL13 yra su nauju keraminiu detektoriumi, kuris yra lengvesnis, naudoja mažiau energijos ir veikia ilgiau. Įmontuotas naujausios kartos InfiRay terminio vaizdo detektorius ir 4,14 cm OLED ekranas tiksliai ir aiškiai parodo vaizdus. 3 sekundžių įjungimas padeda taupyti energiją, o prietaisas gali būti greitai įjungiamas.

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Mažos energijos sąnaudos garantuoja, kad jums nereikės nerimauti dėl dažno prietaiso įkrovimo. 20 000 mAh talpos 18650 baterijos veikimo laikas – iki 8 valandų. Atsparumo vandeniui klasė IP67 užtikrina, kad Holo serijos termovizinis kolimatorius puikiai veiktų drėgnoje aplinkoje, smarkiai lyjant, sningant. Apsauga veikia net panardinus į 1 metro gylį – iki 30 minučių prietaisas veiks taip pat.

Specifikacijos
Aptikimo atstumas: 476 m
Atsparumo vandeniui klasė: IP67
Lęšio skersmuo: 13 mm
Jutiklio rezoliucija: 320 × 280
Šiluminis jautrumas: NETD, mk ≤40
Matymo laukas FOV: 23,6° × 20,7°
Ekranas: 4,14 cm AMOLED
Artinimas: 1–4 k.
Lazeris: 650 nm
Tinklelis: raštų ir spalvų parinktys
Akumuliatorius: CR123A, veikimo laikas – 3,5 h
Vidinė atmintis: 32 GB
Dydis: 58,5 × 80,5 × 74,5 mm
Kaina internetinėje parduotuvėje Medzioklis.com – 1295 eurai

Kostiumas Hart Camo Mesh

Hart Camo Mesh pasiūtas iš ypač patvaraus, bet plono maskuojamojo tinklinio audinio. Tai patikima apsauga nuo uodų, muselių ir kitų vabzdžių! Hart Camo Mesh yra kamufliažinis kostiumas, susidedantis iš striukės su integruotu tinklo šydu ir kelnių. Jį reikia dėvėti ant kitų drabužių, kad būtų galima papildomai apsisaugoti nuo uodų.

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Kelnių liemuo elastingas, striukė turi didelį užtrauktuką priekinėje kišenėje ir elastinius rankogalius. Puikiai maskuojantis, idealiai tinkantis sėlinimui ar tykojimui. Yra apsauginis tinklelis veido srityje.

Hart Camo Mesh pasiūtas iš ypač patvaraus, bet plono maskuojamojo tinklinio audinio.
Galimi dydžiai: M–L; XL–XXL.

Kaina internetinėje parduotuvėje Medzioklis.com – 59 eurai

Elnių vilioklis

Foto un QR https://www.medzioklis.com/p/elniu-vilioklis/
Trijų dalių plastikinis elnių vilioklis. Pagamintas iš ypač lengvo ir patvaraus plastiko.
Kaina internetinėje parduotuvėje Medzioklis.com – 80 eurų

Nuotrauka: medzioklis.com

Persimonų skonio elnių vilioklis

Stiprus, saldus persimonų kvapas, patogus 0,7 litro butelis. Purkškite ant pašaro ar augmenijos. Pritraukia elnius iš didelio atstumo.

Susiję straipsniai

Moultrie persimonų skonio purškalas sukuria stiprų ir natūralų šviežių persimonų kvapą. Šis derinys savo saldžiu kvapu ne tik pritrauks elnius iš tolimų atstumų, bet ir išlaikys toje vietoje, nes jie toliau maitinsis šiuo purškalu apipurkšta augmenija ir pašaru.

Kaina internetinėje parduotuvėje Medzioklis.com – 35 eurai

Naujas žurnalo „Medžioklė“ numeris jau išėjo!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.