Patirtis

Mirtini spąstai – melioracijos šuliniai0

Nuotrauka: Linda Dombrovska

Prieš kurį laiką girdėjau siaubo istoriją, kad dvi savaites dingęs medžioklinis šuo buvo rastas dar gyvas melioracijos šulinyje. Jis ten įkritęs patyrė tikrą košmarą – melioracijos šulinyje buvo vandens. Tas dvi savaites jis išgyveno, bet nė viena gyvybė nenusipelno tokių kančių ir išbandymų. Socialiniuose tinkluose sukasi keletas vaizdo įrašų: visai neseniai iš neuždaryto šulinio iškelta keletas šernų, taip pat buvo atvejis su dar vienu įkritusiu šunimi. O kiek atvejų mes net nežinome ir kiek daug gyvūnų, tikėkimės, kad ne žmonių, žuvo siaubingai kankindamiesi, įkritę į melioracijos šulinį?

Lapkričio pabaigoje medžioklėje po vieno kvartalo teko praeiti pro vieną tokį kelkraštyje esantį neuždengtą šulinį. Kitapus kelio – dar vienas toks. Prisiminusi istoriją apie vargšą šunį, dvi savaites praleidusį šulinyje, nusprendžiau pažvelgti į vieną iš jų. Labai nustebau šulinyje pamačiusi pirmiausia elnio kaukolę su ragais, o paskui įžiūrėjau visus kitus kaulus.

Kokiu būdu elnias sugebėjo į tokį šulinį įvirsti? Juk tai didelis gyvūnas, o šulinys atrodo mažas. Kad ir kaip ten būtų, šis elnias jau gana seniai nugaišo siaubingomis sąlygomis. Pagalvojau, kad galbūt elnias į šulinį buvo įmestas, bet vietos vyrai tik pasijuokė – kas gi mestų į šulinį elnią?

PRENUMERUOKITE Žurnalą iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau greitai prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.