Patirtis

Medžiotojai – vaikams! VILKAVIŠKIO MŽD medžiotojai tęsia darbą su mokyklų mokiniais0

Nuotrauka: LMŽD

Į mišką grįžta pavasaris, o medžiotojams taip pat darbo pilnas rankos. Tačiau šįkart ne apie medžioklės infrastruktūros įrengimą ar remontą, gyvūnų medžioklę ar priviliojimą, o apie naujosios kartos ugdymą gamtosaugos ir gyvūnų biologijos klausimais.

LMŽD savo feisbuko profilyje rašo apie eilinį moksleiviams skirtą renginį, kurį vedė Vilkaviškio Medžiotojų ir žvejų draugijos (MŽD) medžiotojai.

Nuotrauka: LMŽD
Nuotrauka: LMŽD
Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kone geriausiai supranta kaip svarbu, kad mokiniai įgytų bendrą supratimą apie žmonių gyvenimą socialinėje, kultūrinėje, gamtinėje aplinkoje, suvoktų joje vykstančius reiškinius ir procesus, jų kaitą laike ir erdvėje, suprastų žmones, jų santykius, ugdytųsi vertybines nuostatas bei gebėjimus, būtinus aktyviai ir atsakingai veikti savarankiškai bei drauge su kitais.

Vykdant ilgalaikį LMŽD projektą „Medžiotojo pamoka apie gamtą” šį pirmadienį (02-26) Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijoje ketvirtos klasės mokiniams pravesta gamtos ir gyvūnijos pažinimo pamoka.

Tą pačią dieną, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinės mokyklos antros klasės mokiniai, su juos lydinčia mokytoja patys aplankė Vilkaviškio rajono medžiotojų sodybą, kurioje ne tik išgirdo medžiotojų pasakojimų, tačiau ir gyvai prisilietė prie medžioklės infrastuktūros.

Užsiėmimų metu mokiniams įteikti suvenyrai pagaminti iš ragų.

Ačiū medžiotojams Raimundui Dumbliauskui ir Nidai Narušytei už pagalbą bei pagamintus suvenyrus vaikams.

Džiaugiamės, kad Lietuvos mokyklos bendradarbiauja su Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija.

Mokyklos ir kitos ugdymo įstaigos kviečiamos pretenduoti į gamtos pamokas medžioklės plotuose ir kartu su medžiotojais! Norėdami sužinoti apie tokią galimybę, reikėtų kreiptis į LMŽD administraciją. Kontaktus rasite čia

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv