Patirtis

Lietuvoje sumedžiotas įspūdingas briedis0

Nuotrauka: lrytas.lt

Apie įspūdingą „Varėnės“ klubo medžiotojų laimikį ražo portalas lrytas.lt!

Rugsėjo 5-oji Alytaus rajone veikiančiam medžiotojų klubui „Varėnė“ turėtų tapti istorine. Šios dienos ankstų rytą, apie 6 valandą, „Varėnės“ medžioklės plotuose pirmąkart sumedžiotas briedis su išskirtinio dydžio ragais, kuriuos medžiotojai vadina auksiniais.

Nuotrauka: lrytas.lt

Juos kaip medžioklės trofėjų turėtų įvertinti ekspertai ir apdovanoti aukso medaliu. O briedį su išskirtiniais ragais sumedžiojo „Varėnės“ klubo narys Vladas Aržanauskas.

Susiję straipsniai

Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Vytautas Kucevičius jau ankstų rugsėjo 5-osios rytą žinojo apie „Varėnės“ medžioklės plotuose sumedžiotą briedį išskirtinio dydžio ragais, kurie, jo teigimu, tikrai pretenduos į apdovanojimą aukso medaliu kaip medžioklės trofėjus: „Teko matyti šio klubo plotuose sumedžioto briedžio ragus, mano nuomone, jie galėtų būti verti auksinio apdovanojimo. Tokie briedžių ragai – reti egzemplioriai Alytaus rajone. Kiekvienais metais pavasarį medžioklės ekspertai vertina šiuos trofėjus ir surengtose jų parodose įspūdingiausius apdovanoja aukso, sidabro ar bronzos medaliais.“ Draugijos pirmininkas prisiminė, kad prieš kelerius metus briedis su išskirtinio dydžio ragais, kurie buvo apdovanoti aukso medaliu, buvo sumedžiotas medžiotojų klubo „Sudvaja“ Alytaus rajone esančiuose plotuose.

Skaitykite daugiau portale lrytas.lt!

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.