Patirtis

Edukacinių paskaitų ciklas vaikams0

Nuotrauka: MMK

Moterų medžiotojų klubo (MMK) atstovė atstovė Agnė kartu su Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos 3-čių klasių mokiniais lankėsi Valstybinės miškų urėdijos Kintų – Svencelės profesionalios medžioklės plotuose ir taip užbaigė dviejų dalių edukacinę programą.

Nuotrauka: MMK
Nuotrauka: MMK
Nuotrauka: MMKEdukacinė programa “Lietuvos miško žvėrys ir pažintis su medžiokle” skirta trečių ir ketvirtų klasių moksleiviams. Programos tikslas supažindinti vaikus su Lietuvoje gyvenančiais žvėrimis, supažindinti su medžioklės kultūra, gebėti skirti ragus ir žvėrių balsus, pažinti miške žvėrių taką.

Pirmoje dalyje su vaikais klasėse mokėmės ir diskutavome apie žvėrių daromą žalą, kalbėjomės kuo svarbi medžioklė, tyrinėjome ragus bei kailius. Kalbėjomės apie atsakingą elgesį miške, ko daryti negalima, kaip elgtis vienai ar kitai situacijai nutikus.

Šiandien susipažinome su Kintų girininkijos Medžioklės vadovu Gediminu, kuris papasakojo apie savo darbą. Aplankėme Kintų Didžiają Tują ir tada patraukėme į mišką. Apžiūrėjome lypines, bokštelius, šėrykloje palikome vaišių žvėreliams. Pasivaikšciojom po mišką radome briedžio kaulų, paragavom kiškio kopūstų. Po gero pasivaikščiojimo kritome ant žolės ir pasistiprinom.

Džiaugiuosi tokia galimybe ir laimingais vaikais. Vaikai sakė, jog tai geriausia Gamtos pažinimo pamoka gyvenime, kai viską gali paliesti, paragauti ir pabandyti pats.

Medžioklei valio!

Išleistas naujas žurnalo numeris!

Susiję straipsniai

Žvėriena – žurnalo priedas, skirtas sumedžiotų gyvūnų apdorojimui

LA.lv