Medžioklės reikmenys

Pulsar naujausias produktas Merger LRF XP50 tapo geriausiu terminio vaizdo įrenginiu Didžiojoje Britanijoje0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Šaltinis: lrt.lt

Lietuvos aukštosios inžinerijos bendrovė „Yukon Advanced Optics Worldwide“ nuskynė britų „Metų gaminio“ apdovanojimus už termovizinius žiūronus Merger LRF XP50, rašoma šios įmonės pranešime žiniasklaidai.

Jam suteiktas „British Shooting Awards“ Metų naktinio matymo įrenginio apdovanojimas. Be to, JAV Las Vegase vykusioje parodoje „SHOT show“ šiemet pagrindinis JAV žurnalas grobuonių medžiotojams „Predator Xtreme Magazine“ „Pulsar“ skyrė metų prekių ženklo titulą.

„Mūsų aukštosios optinės inžinerijos kūrėjams šie įvertinimai svarbūs, nes tokius apdovanojimus kaip „Great British Shooting“ skiria ne tik įrangą vertinantys gamtos tyrinėtojai bei medžiotojai, bet ir profesionalai, išsamiai tiriantys produktų technines savybes ir kokybės aspektus. Konkurencija pasaulinėje rinkoje, kurioje varžosi Europos, Azijos, JAV technologijų kūrėjai, yra aštri ir mes didžiuojamės galėdami toliau išlaikyti daugiau nei pusę pasaulinės rinkos šioje srityje“, – sakė „Yukon Advanced Optics Worldwide“ komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis. Toliau

Pulsar Merger LRF XP50

Termovizorius Pulsar Merger LRF XP50 su lazeriniu tolimačiu yra naujasis Pulsar produkcijos flagmanas, pirmą kartą pristatytas pavasarį vykusioje parodoje IWA 2022. Jis yra įprastos žiūronų formos, patogaus matymo lauko ir 640 x 480 pikselių šiluminio jautrumo, galinčio nustatyti mažesnius nei 25 tūkstantosios laipsnio dalys temperatūros skirtumus. Trumpai atsakant į klasikinį klausimą: taip, elnio ragus įžiūrėti galima, tačiau ne bet kokiomis sąlygomis. Merger platintojas yra internetinė parduotuvė Ieskaties.lv, o kaina – 4890 eurų.

Termovizoriaus vaizdas stebimas abiem akimis, todėl jos taip nepavargsta ir smegenims toks vaizdas atrodo didesnis, aiškesnis ir natūralesnis nei monoklyje. Be to, ieškomą objektą plačiame matymo lauke galima pagauti daug greičiau. Šis privalumas nemenkai atsveria didesnius įrenginio gabaritus – o jis akivaizdžiai didesnis už monoklius.

Merger šilumos jutikliai yra tokie patys kaip jau kartą išbandyto Pulsar Accolade 2 PRO – 640 x 480 pikselių, kiekvienas – 17 mikronų dydžio, gebantys išskirti iš aplinkos fono mažesnius nei 25 milikelvinų temperatūros skirtumus (vadinamasis NETD jautrumo parametras). Gamintojo teigimu, tauriojo elnio dydžio gyvūną galima įžiūrėti 1,8 km atstumu. Tačiau Merger esantis AMOLED ekranas yra gerokai smulkesnis (1024 x 768 pikseliai), o tai žymiai pagerina matomo vaizdo kokybę.

Terminis matymo laukas. Pulsar Merger LRF XP50 termovizoriaus apžvalga

Gamintojo reklaminė nuotrauka

PRENUMERUOKITE Žurnalą nuo balandžio 1 d. iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau greitai prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.