Patirtis

Pokalbiai apie medžioklę. Laidų apžvalga0

Pokalbiai apie medžioklę. Visi vaizdo įrašai!

Pokalbiai apie medžioklę #26. Valstybės sienos tvora. Gyvūnų mirtys, provokacijos ir tikroji padėtis

Vienas iš klausimų, keliančių itin karštas diskusijas medžiotojų bendruomenėje ir visoje visuomenėje, yra tvora prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos ir jos poveikis laukiniams gyvūnams.
Daugeliui mintis apie mirtį įsipainiojus spygliuotoje vieloje kelia vidinį protestą. Kiti primena, kad tai ne vien nacionalinio, o net visos Europos Sąjungos saugumo klausimas.
Apie tai, kiek gyvūnų nugaišo, koks yra ar bus tvoros poveikis, kokie planai statyti normalią tvorą ir kaip medžiotojai gali padėti šioje situacijoje, – 26-oje Pokalbių apie medžioklę laidoje.

Pokalbiai apie medžioklę #25. Saugoti valstybės sieną ir gelbėti gyvūnus nuo baisios mirties

Medžiotojų organizacijos šiemet pasiūlė savo pagalbą saugant valstybės sieną ir ieškant nelegalių migrantų Lietuvos miškuose. Kitas siūlymas, Vyriausybei pateiktas medžiotojų, susijęs su gyvūnų apsauga ir jų migracijos užtikrinimu per pasienyje esančias spygliuotas tvoras.
Apie šiuos ir kitus klausimus – pokalbyje su Lietuvos medžiotojų sąjungos Gamta vadovu Raimondu Ribačiausku.

Pokalbiai apie medžioklę #24. Į mišką – su kojinėmis ir miegmaišiu

Kaip rasti tauriųjų elnių rujos žiedą, kaip rengtis, maskuotis, įsirengti geriausią vietą šūviui ir per rują privilioti gražiausią elnią?
Apie medžioklės gudrybes, elnių baubimą, geriausius vilioklius ir galimybę mokytis tauriųjų elnių kvietimo pasakoja Lietuvos elnių kvieslių asociacijos vadovas Daivaras Rybakovas.

Pokalbiai apie medžioklę #23. Švino draudimas, el. lapas ir naujasis Medžioklės įstatymas

Europos Sąjungos įstaigos mano, kad vandens paukščių medžioklė yra viena didžiausių švino taršos gamtoje priežasčių, todėl ančių medžioklė turi tapti šiuolaikiškesnė – medžiotojams reikia pradėti naudoti plieninius ir kitų metalų šaudmenis.
Kokie apribojimai bus taikomi Lietuvos medžiotojams? Kur galima ir kur negalima naudoti švino turinčius šaudmenis, kokios pasekmės laukia pažeidimo atveju?
Apie švino turinčių šaudmenų naudojimo galimybes, apribojimus ir baudas – mūsų žurnalistės Katarynos Šternos pokalbyje su aplinkos ministro patarėju Mariumi Čepuliu.

Pokalbiai apie medžioklę #22. Aleksas Blonskis apie miško kameras, nuogus vagis ir šernus

Susiję straipsniai

Esama konkrečių laikotarpių, kai medžioklinės kameros miške geriau nepalikti. Pastatai, džiaugiesi nuotraukomis, ir staiga – kapinių tyla. Kas nutiko? Atėjo vagis ir nusinešė!
Kaip apsaugoti miško kamerą nuo vagių, kaip užmaskuoti, pastatyti, kur įsigyti papildomų detalių? O svarbiausia – kokią kamerą rinktis?
Apie šiuo metu aktualią miško kamerų pasiūlą pasakoja Aleksas Blonskis, internetinės parduotuvės medeine.lt savininkas.

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba spaudos prekybos vietose!

LA.lv