Reklama

Pinewood – Taivane užaugusio švedų berniuko Rainerio svajonė0

Pinewood gaminį rasite plačiu asortimentu ehunt.lt internetinėje parduotuvėje!

Daugelis žinomų prekių ženklų turi istoriją apie jų sukūrimą arba asmenį, kuris viską pradėjo ir savo neįtikėtina energija bei ryžtu nuo nulio sukūrė sėkmingą įmonę. Pinewood taip pat turi tokią istoriją ir tokį asmenį – Rainerį Rüsselą.

Rainer Rüssel
Nuotrauka: Pinewood

1994 m. jis įkūrė savo įmonę kažkur į rytus nuo Ularedo Švedijoje. Tuo metu jis buvo ką tik pardavęs savo pirmąją būsimos klasikos partiją, kurią į namus parsivežė iš Taivano universiteto draugų dviem dideliais jūriniais konteineriais – stilingus marškinius stambiais langeliais. Taip prasidėjo Pinewood.

Vaikystę praleidęs Švedijoje, Raineris, būdamas dvylikos, po tėvų skyrybų buvo išsiųstas į Taivaną, kur, nemokėdamas nė žodžio vietine kalba, buvo priverstas prisitaikyti ir išgyventi. Būti paliktam svetimoje šalyje kai kam atrodys dramatiška, tačiau būtent tokiais sunkumais prasideda daugybė sėkmės istorijų.

Bėgant metams Raineris pajuto pašaukimą daryti kažką daugiau ir pradėjo mokytis mandarinų kalbos Pekino universitete, kur susipažino su jaunuoliais iš tekstilės gamintojų šeimų. Logiška, kad kartą atėjo ta diena, kai neišvengiamai iškilo klausimas: gal nusiųsti porą konteinerių su flanelės marškiniais į Švediją ir patikrinti, ar juos galima ten parduoti?
Šiandien Pinewood, kuris savo pavadinimu asocijuojasi su pušies tvirtumu, universaliomis pritaikymo galimybėmis ir plačia pardavimo geografija, pasiekė 10 mln. apyvartos per metus, o kanadietiško stiliaus marškiniai tebėra populiariausia prekė. Dabar gamykla įsikūrusi Vername ir jos komanda išaugo iki 28 žmonių.

Pinewood drabužiai ir aksesuarai Europoje žinomi kaip vieni kokybiškiausių. „Niekas neturi trukdyti žmogaus impulsui būti gamtoje. Nei lietus, nei vėjas, nei šaltis“, – rašoma viename iš įmonės pranešimų. Pinewood gamina drabužius ir aksesuarus, skirtus naudoti bet kokiomis oro ir vandens sąlygomis.

Pinewood pasižymi itin aukštos kokybės gaminiais

Pinewood viską kuria patys, nuo dizaino iki medžiagos, gamyboje galvoja apie gamtą, ateities kartas ir siekia sukurti tvarų produktą, kuris būtų nešiojamas tikrai ilgai.

Gamyklos idėja – naudoti tvaresnes medžiagas, palaipsniui gerinant gaminių kokybę, užtikrinant didesnį savo gaminių ilgaamžiškumą. Gamyboje naudoja tik aplinkai nekenksmingus impregnantus ir nuosekliai stengiasi naudoti daugiau perdirbtų medžiagų. Pinewood reikalauja, kad visi audinių tiekėjai laikytųsi ES cheminių medžiagų teisės aktų. Šis prekės ženklas yra amfori, pirmaujančios pasaulinės atviros ir tvarios prekybos verslo organizacijos, narys ir skatina savo tiekėjus turėti BSCI sertifikatą, užtikrinantį sąžiningas ir saugias darbo sąlygas. Nuolat kuria naujus būdus, kaip būti geresniais, skaidresniais ir sąžiningesniais visais lygmenimis.

Šis darbas prasideda jau projektavimo stadijoje. Įmonė atidžiai išnagrinėja paklausą ir poreikį rinkoje, taip pat atsižvelgia į savo vartotojų nuomonę. Kruopščiai išbando ir taiso savo gaminius, kol jie pasiekia maksimalų funkcionalumą ir dizainą. Tai daro norėdami nuo pat pradžių užtikrinti, kad kuria kokybiškus, ilgaamžius produktus.

Pristatome populiariausius Pinewood rudens kostiumus!

PINEWOOD® kostiumas Hunter Pro Xtreme 2.0 CAMOU

Tai vėjui ir vandeniui atsparus medžioklinis kostiumas iš serijos Official True Timber® Camou su oranžine apykakle, kad būtų geriau matomas. Aukšta apykaklė taip pat apsaugo kaklą ir veidą nuo šalčio ir vėjo. Puikiai tinka medžioklei su varovais rudenį.

Striukės siūlės klijuotos, apdorotos BIONIC-FINISH® ECO vandeniui atsparia procedūra. Striukė laidi orui ir turi ventiliacinius užtrauktukus, kuriuos atitraukus didėja oro cirkuliacija ir geriau išgarinamas prakaitas bei drėgmė, o tai svarbu užsiimant aktyvia veikla ar sukaitus. Striukė yra su dvipusiu užtrauktuku, jį galima atitraukti abiem kryptimis. Striukė taip pat yra su nuimamomis petnešomis. Tai reiškia, kad karštu oru striukę galima nusirengti ir užkabinti ant pečių kaip kuprinę. Ji yra su elastingais įsiuvais, reguliuojamu juosmeniu bei rankogaliais. Nuimamas gobtuvas yra su sutvirtintu snapeliu, kuris apsaugo veidą nuo lietaus.

Funkcionalios medžioklinės kelnės iš Official True Timber® Camou su vėjui ir vandeniui atsparia membrana. Jos patvarios ir elastingos, su papildomais įsiuvais ties keliais ir elastiniu juosmeniu nugaroje. Rasite keletą patogių užtraukiamų kišenių kulkoms bei mažą kišenę ant blauzdos su integruota refleksine juostele, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Sagos petnešoms, kad būtų dar patogiau. Klešnes galima reguliuoti užtrauktukais, plastikinėmis sagtimis ir lipukais. Kelnių šonuose yra ventiliaciniai užtrauktukai, kuriuos atitraukus padidėja oro cirkuliacija ir išgarinamas prakaitas.

Patogus ir gerai matomas
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Kostiumas PINEWOOD® Furudal Tracking Camou

Kostiumas Furudal Tracking Camou iš serijos True Timber® Strata Camo yra neperpučiamas medžioklinis kostiumas, moteriško kirpimo, lengvas ir laidus orui.

Nuo alkūnių ir apačios sustiprinta membrana. Reguliuojamas ir nuimamas gobtuvas. Radijo stotelės kišenės abiejose pusėse. Reguliuojama striukės apačia. Tinklinis pamušalas užtikrina vėdinimą, geresnį kvėpavimą ir mažesnį prakaitavimą.
Atsparus vėjui, puikiai kvėpuoja, vaškuotos detalės, vandens nepraleidžianti apdaila, tinklinis pamušalas, atsparus uodams ir saugantis nuo UV spindulių.

Puikiai tinka moters poreikiams!
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Pinewood kostiumas Furudal Retriever Active Camou

Neperpučiamas medžioklinis kostiumas, lengvas ir pralaidus orui. Nuo alkūnių iki apačios sustiprinta membrana. Reguliuojamas ir nuimamas gobtuvas. Radijo stotelės kišenės abiejose pusėse. Striukės apačia reguliuojama. Tinklinis pamušalas užtikrina vėdinimą, geresnį kvėpavimą ir mažiau prakaitavimo.

Itin ryškus ir funkcionalus neperšlampamas ir neperpučiamas kostiumas rudeniui!
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Visus šiuos kostiumus ir dar daugiau plataus Pinewood asortimento galite įsigyti interneto svetainėje www.ehunt.lt, kuri yra oficialus Pinewood prekės ženklo atstovas Lietuvoje.

Pinewood asortimente – apranga, avalynė ir kiti aksesuarai aktyviam ir patogiam laisvalaikiui gamtoje: medžioklei, žygiams, stovyklavimui, žvejybai ar treniruotėms su šunimis.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv