Medžioklės reikmenys

Pinewood Hunter Pro Xtreme – medžioklės komplektas aktyviam medžiotojui su aukštais reikalavimais0

Gamintojo reklaminės nuotrauka

Artėja pavasaris ir tenka pradėti galvoti apie naujus, sezoninius drabužius. Prastas ir greitai besikeičiantis oras, lietus, purvas… Niekas kitas taip netrukdo mėgautis medžioklės procesu kaip lietus ir vėjas. Žinoma, medžiotojams nereikėtų skųstis blogu oru, nes yra platus asortimentas medžioklei pritaikytos aprangos, o kiekvienas sezonas prasideda įvairiomis naujienomis. Pinewood siūlo naują itin efektyvų medžioklės kostiumo komplektą su patobulintomis funkcijomis ir penkerių metų garantija!

Pinewood Hunter Pro Xtreme

Pinewood Hunter Pro Xtreme yra medžioklės komplektas aktyviems medžiotojams, keliantiems aukštus kokybės, funkcionalumo ir patogumo reikalavimus. Šis medžioklės komplektas pasiūtas su vėjui ir vandeniui atsparia membrana bei klijuotomis siūlėmis.

Abiejose kelnių ir striukės pusėse yra ventiliaciniai užtrauktukai su tinkliniu pamušalu. Juos atitraukus kūnas papildomai vėdinamas, kad intensyviai judėdamas nešiotojas nesukaistų ir nesuprakaituotų.

Specifikacijos
Vėjui ir vandeniui atspari membrana
Klijuotos siūlės
Ventiliaciniai užtrauktukai su tinkliniu pamušalu
Ryškios oranžinės spalvos paaukštinta apykaklė
Reguliuojamas ir nuimamas gobtuvas
Reguliuojami rankogaliai
Kelnių šovinių skyreliai
Krūtinės kišenės su kišene radijui
Aplinkai nekenksminga apsauga nuo vandens: Bionic Finish® Eco organinis impregnavimas be fluoro angliavandenilio
Atsparumas vandeniui: >12 000 mm
Laidumas orui: 30 000 g/m2 / 24 h

Man labai patinka, kad šis kostiumas kiek storesnis nei tradiciniai rudens / pavasario sezono medžiokliniai drabužiai, bet jis nėra ir žiemiškas. Jis tinka Lietuvos rudeniui, kai dienos ir pavakarės dar šiltos, o naktimis gali staigiai atšalti. Realiomis medžioklės sąlygomis, kai vakare oro temperatūra nukrito vos iki penkių laipsnių, vilkėjau tik apatinio termotrikotažo marškinėlius ir šį medžioklės kostiumą, bet turiu pripažinti, kad su šiuo drabužių deriniu tokiu oru jaučiausi gerai. Galėjau sėdėti ir nė vieną akimirką nebuvo nei per šalta, nei per šilta.

Reikia pagirti, kad apranga yra laidi orui. Tuo puikiai įsitikinau važiuodama į šaudyklą, kai temperatūros stulpelis pasiekė 20 laipsnių žymą. Malonu, kad abiejose šoninėse kelnių kišenėse yra po šovinių skyrių. Šie skyriai praktiški, patogūs naudoti, dėl jų galima būti pasiruošiam įvairioms medžioklės situacijoms. Juk dažniausiai medžioklės metu šoviniai kur nors mėtosi, todėl šis drabužių komplektas yra sprendimas, kaip juos patogiai laikyti prie savęs – tiek karabino, tiek lygiavamzdžio.

Patiko gobtuvas, kurį galima nuimti, kai jo nereikia. Būtinai reikia paminėti ir aprangos oranžinius elementus, puikiai praverčiančius ne tik medžioklės su varovais sezonu, bet ir kito tipo medžioklėse ir veikiančius kaip saugumo elementas. Tiek striukėje, tiek kelnėse yra specialūs skyreliai su šiais oranžiniais elementais. Juos lengva apvynioti aplink ranką ar koją.

Striukės nugarinėje dalyje yra didelė kišenė, į kurią galima įsidėti ne tik antį, bet ir triušį ar žąsį. Kišenę galima naudoti ir labai praktiškai – į ją galima įsidėti virvę, papildomą peilį ar žibintuvėlį. Striukėje įsiūtos keturios išorinės ir dvi vidinės kišenės. Kelnėse – keturios gilios šoninės kišenės su užtrauktukais. Kelnės taip pat reguliuojamos ties kulkšnimis. Yra įsiūtas užtrauktukas, kad kelnes būtų lengviau užtraukti ant aulinių batų, o specialiu veržikliu įmanoma reguliuoti klešnių plotį. Taip pat prie kelnių galima prisegti petnešas. Nors juosmuo reguliuojamas guma, vis dėlto jos patogesnės su diržu.

Palyginti su ankstesniais drabužių modeliais, čia pagaliau sumodeliuotos didesnės ir patogesnės kišenės. Ši apranga turi pranašumą medžioklėje sėlinant spygliuočių miškuose. Aprangos spalva maskuoja medžiotoją ir taip susilieja su gamta, kad, pavyzdžiui, užsidėjęs veido kaukę medžiotojas 150 metrų atstumu jau nebus matomas.

Pliusai
– Tinka vėsiomis rudens sąlygomis
– Šovinių skyriai kelnių kišenėse
– Nuimamas gobtuvas
– Oranžiniai elementai
– Didelė ir praktiška kišenė striukės nugaroje
– Daug kišenių
– Galimybė prisegti petnešas
– Kvėpuojanti medžiaga
– Drabužių spalva padeda susilieti su gamta

Minusai
– Nors kelnių juosmuo yra su guma, būtinas ir diržas

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv