Medžioklės reikmenys

Minox Night NVD 650 – naktinio matymo įrenginys, kurį galima sau leisti0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Naktinio matymo ir terminiai įrenginiai iki šiol buvo brangus, net labai brangus malonumas. Tačiau atsiranda vis daugiau prekių ženklų, galvojančių apie tai, kaip sukurti medžiotojams prieinamus įrenginius, kurie palengvintų gyvūnų stebėjimą.

Minox yra kompanija, kurios prekių ženklas tarpukariu buvo sukurtas Baltijos šalyse, tiksliau – Rygoje. Vėliau ji buvo perkelta į Vokietiją su visomis technologijomis ir dabar pozicionuojama po Blaser prekių ženklu, kartu su tokiais vardais kaip Sauer, Liemke ir kiti. Minox savo laiku buvo žinoma dėl unikalių fotoaparatų, dabar šis prekių ženklas siūlo žiūronus, miško kameras, taikiklius. O šįkart ir naujieną – naktinio matymo įrenginius už net labai draugišką kainą.

Minox Night NVD 650
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Gamintojas tvirtina, kad su Minox NVD 650 aplinką galima stebėti net visiškai sutemus, nepriklausomai nuo to, ar einama į žygį, ar į medžioklę. Šešių kartų optinis didinimas užtikrina puikias stebėjimo galimybes. Prireikus galima padidinti ir skaitmeninį vaizdą – nuo penkių iki trisdešimties kartų. Net 50 mm skersmens objektyvas užtikrina puikų šviesos praleidimą ir vaizdo kokybę bei skaidrumą. Negana to, šiuo įrenginiu galima filmuoti aukštos raiškos vaizdo įrašus, kurie išsisaugos atminties kortelėje. Taip galima ir naktį jaustis kaip dieną už įkandamą kainą.

Specifikacijos

– 6 kartų optinis didinimas, 5–30 kartų skaitmeninis didinimas
– Galingas IR emiteris (850 nm), atstumas – 350 m
– Galima naudotis šviesiuoju paros metu
– Bėgelis papildomam emiteriui
– Matymo laukas iš 100 m: 6,8 m
– Vaizdo skiriamoji geba: 2590 x 1944 pikseliai
– Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1280 x 720 (HD), 640 x 480 (VGA)
– IR emiterio veikimo laukas: iki 350 m
– Vaizdas dieną spalvotas, naktį – juodas su balta
– Siūlo medžioklės reikmenų centras Purnavu muiža
– Kaina: 460 eurų

Susiję straipsniai
Minox Night NVD 650
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv