Patirtis

“Lietuva kalba” apie naktinio matymo taikiklius0

Laidos „Lietuva kalba“ eteryje vykusi diskusija apie naktinio matymo taikiklius ir jų panaudojimą medžioklėje sukėlė didelį rezonansą medžiotojų bendruomenėje.

Iš medžiotojų pusės dalyvavo Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) vadovas Virginijus Kantauskas, Moterų medžiotojų klubo prezidentė Lina Bauže, buvęs aplinkos ministras Kęstutis Mažeika ir Seimo Kaimo reikalų komiteto narys.

Oponentų pusėje buvo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vadovė Aistė Gedvilienė, buvęs aplinkos ministro patarėjas ir gamtos fotografas Marius Čepulis, un Marius Kavaliauskas medžiotojas ir gamtos fotografas.

Diskusijos metu buvo atlikta apklausa, kuri parodė, kad visuomenė beveik vienbalsiai pritaria naktinių taikiklų naudojimui medžioklėje, nes, kaip suformulavo programos kūrėjai, „tai įrenginys, leidžiantis tiksliai pataikyti ir nužudyti gyvūną nepalikus jo sužeito kenkintis.

Lietuva kalba. Antanaitis: argumentas, neva naktinio matymo taikiklių įteisinimas medžioklėje padėtų krašto gynybai, – absurdiškas

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv