Patirtis

Iš archyvo. Vyras žuvo bebrų medžioklės metu3

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Vakar, apie 21 val. 30 min., Biržų rajone per medžioklę buvo nušautas žmogus. Nelaimė įvyko medžioklės plotuose Papilio miestelyje.

Delfi.lt rašo, kad Papilio miestelyje, prie užtvankos, medžioklės metu, vyras (gim. 1983 m.) iš teisėtai laikomo graižtvinio šautuvo mirtinai sužalojo vyrą (gim. 1967 m.).

Papildyta!

Aplinkos apsaugos departamentas pradėjo tyrimą dėl galimos nelegalios žvejybos Biržų rajone, Papilio tvenkinyje. Dabar išsiaiškinta, kad dėl nelemto sutapimo medžiotojas supainiojo brakonierių su bebru ir paleido šūvį. Vyras, kuris neteisėtai gaudė žuvį, žuvo.

„Vieni medžiojo po vandeniu, kiti medžiojo bebrus, bent jau tokius pirminius duomenis mes turime“, – sakė Panevėžio gyvosios gamtos inspekcijos viršininkė Mantė Ramanauskienė.

Jos teigimu, vyrai, užsiėmę povandenine medžiokle, įtariama, kad tą darė povandeniniais šautuvais – tokia žvejyba Papilio tvenkinyje yra draudžiama. „Ši žvejyba yra leidžiama tik keliuose vandens telkiniuose, Papilio tvenkinyje – draudžiama“, – teigė M. Ramanauskienė.

Skaitykite daugiau: www.lrytas.lt

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD) reiškia giliausią užuojautą velionio šeimai ir artimiesiems. „LMŽD – labai apgailestauja dėl tragiško įvykio pabaigos … Ir gali tik pridurti, kad pirmiausia medžioklėje didžiausias dėmesys turi būti skiriamas saugumui“, – sakė organizacijos viešųjų ryšių specialistas Karolis Girulis.

Susiję straipsniai

Vietinio LMŽD padalinio vadovybė teigė nežinanti aplinkybių, kuriomis įvyko nelaimė, ir nekomentuos tol, kol nebus baigtas policijos tyrimas.

Policija pradėjo aplinkybių tyrimą pagal LR BK 129 str. 1 d. ir daugiau informacijos kol kas nepateikė.

PRENUMERUOK Žurnalas Medžioklė arba ieškok spaudos prekybos vietose!

Posted by Žurnalas Medžioklė on Trešdiena, 2021. gada 3. marts

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.