Uncategorized

Damų klubo medžiotojoms – 2-oji vieta Moterų ralio komandinėje įskaitoje0


Damų klubo medžiotojoms – 2-oji vieta Moterų ralio komandinėje įskaitoje
Damų klubo medžiotojoms – 2-oji vieta Moterų ralio komandinėje įskaitoje
Damų klubo medžiotojoms – 2-oji vieta Moterų ralio komandinėje įskaitoje

Birželio 12 dieną startavo didžiausias Lietuvoje automobilių sporto renginys, skirtas moterims, – Moterų ralis. Prie starto linijos išsirikiavo 250 ekipažų. Į renginį užsiregistravo daugiau nei 1000 dalyvių.
Šiemet keitėsi renginio formatas, organizatoriai atsižvelgė į moterų pageidavimus ir suorganizavo tikrą moterų „dakarą“. Moterų ralio trasos ilgis – 350 kilometrų, trukmė – 9 valandos. Ralis vyksta pagal klasikines taisykles. Visos dalyvės važiuodamos vadovaujasi specialia kelio knyga.

Iššūkių moterims ralyje netrūko – buvo ir nuotaikingų užduočių, ir greičio rungčių. Visos užduotys, kurias turėjo atlikti komandos, buvo interaktyvios, atliekamos specialioje programėlėje.

Susiję straipsniai

Ralis startavo Vilniuje, šalia prekybos ir pramogų centro Akropolis. Čia buvo ir pirmoji greičio užduotis – slalomas. Tuomet ekipažai traukė link Utenos. Moterų ralio kelio knyga merginas vedė per gražiausius Rytų Lietuvos kampelius. Teko važiuoti Marimonto serpantinu, aplankyti Šeimyniškių atodangą ir konglomerato uolą, Švenčiausiosios Mergelės Marijos Apsireiškimo vietą, vieno iš didžiausių krašto ežerų – Zaraso ežero – Didžiąją salą.

Dalyvių ekipažai varžėsi devyniose įskaitose: bendrojoje, pradedančiojo vairuotojo, pirmą kartą dalyvaujančių, istorinių automobilių, dviejų narių, daugiau nei dviejų narių, Mazda taurės, svečių ir komandinėje. Šiais metais taip pat buvo renkamos stilingiausia, azartiškiausia ir saugiausia komandos.
Moterų medžiotojų klubas ralyje dalyvavo antrą kartą ir komandinėje įskaitoje iškovojo 2-ąją vietą.

Ramutė Juknytė

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose!

Ekstra Video Nr. 2. 44 gražios damos medžioklėje

LA.lv