Patirtis

Vokiečių mokslininkai pradėjo unikalų tyrimą, kas padės išgelbėti kuo daugiau medžiojamųjų gyvūnų jauniklių0

Nuotrauka: natuerlich-jagd.de

Šią apklausą kartu inicijavo Vokietijos laukinės gamtos fondas, Vokietijos laukinės gamtos gelbėjimo organizacija ir Vokietijos medžioklės asociacija (DJV). Akcijos tikslas toliau gerinti laukinių gyvūnų gelbėjimo efektyvumą.

Gyvūnų ir pievų paukščių gelbėjimas pievų šienavimo metu yra labai svarbus gyvūnų ir rūšių apsaugai ir išsaugojimui Vokietijoje. Siekdami toliau tobulinti šią svarbią veiklą, Vokietijos laukinės gamtos fondas, Vokietijos laukinės gamtos gelbėjimo organizacija ir Vokietijos medžioklės asociacija pradėjo bendrą iniciatyvą: visoje šalyje atliekamas medžiojamųjų gyvūnų ir paukščių gelbėjimo efektivumo tyrimas – paklausa.

Šios apklausos tikslas – surinkti 2023 metų gelbėjimo sezono duomenis ir patirtį bei regioniniu mastu įvertinti, ar medžiotojų ir ūkininkų pastangos buvo veiksmingos. Šia akcija organizacijos nori visapusiškai apžvelgti išgelbėtų gyvūnų skaičių ir gelbėjimo operacijose praleistą laiką, kuris dar nėra fiksuotas.

Apklausa buvo suprogramuota ir vykdoma remiant Šlėzvigo-Holšteino valstybinei medžiotojų asociacijai.

Vokietijos laukinės gamtos gelbėjimo organizacija, remiama 12 medžiotojų ir 7 ūkininkų asociacijų, yra didžiausia tokio pobūdžio organizacija Vokietijoje, turinti 420 registruotų komandų iš visos šalies. Jaunųjų žaidimų gelbėtojų komandoms registracija nemokama, kaip ir pirminiai patarimai perkant dronus.

Jau pranešėme, kad Vokietijos vyriausybinės struktūros remia termokameromis aprūpintų bepiločių orlaivių įsigijimą, skirdamos finansinę kelių tūkst. paramą. Taip palaikoma medžiotojų iniciatyva vasaros pradžioje, prieš šienaujant pievas, ieškant stirnų ir kitų žvėrių jauniklių. Šaltinis čia

Pavojinga ar būtina? Medžioklė meste ir plėšrūnų kontrolė

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv