Medžioklės reikmenys

Video! Pulsar Krypton 2 XG50 – šernų puolimas?0

Video! Pulsar Krypton 2 XG50 – šernų puolimas?

Kompaktiškas ir gerai subalansuotas dizainas

Medžiojant juntamas kiekvienas papildomas įrangos gramas. „Krypton 2“ lengva ir patogu naudoti. Dėl nedidelio ilgio ir svorio dizaino bei tolygaus svorio paskirstymo, priedui esant ant optinio taikiklio objektyvo, jis daro minimalią įtaką ginklo ir optikos balansui. Be to, „Krypton 2“ valdymo mygtukai išlieka lengvai pasiekiami.

Tvirtas magnio lydinio korpusas

Tvirtas, lengvas magnio lydinio korpusas pasižymi aukštu struktūriniu tvirtumu, apsaugančiu „Krypton 2“ nuo šoko ir vibracijos apkrovų. Be to, jis atsparus išoriniam mechaniniam, temperatūros ir klimato poveikiui. Magnio lydinio korpusas efektyviai pašalina ir išskirsto karštį, sklindantį nuo termovizoriaus elektroninių komponentų, taip padidinimas prietaiso veikimo stabilumą.

Aukščiausio lygio energijos vartojimo efektyvumas. Iki 11 valandų veikimo vienu baterijos įkrovimu

Greito pakeitimo įkraunama ličio jonų baterija IPS7 suteikia pakankamai energijos, kad prietaisas veiktų iki 11 valandų be sustojimo. Turėdami vieną bateriją, galėsite priedu naudotis visą naktį jos nekeisdami. Greito paleidimo, belaidis dizainas su ilgu veikimo laiku yra svarbiausios šios maitinimo sistemos savybės.

Galimybė greitai iš termovizinio priedo paversti į termovizinį monoklį su 3x priartinimu

Kelios sekundės ir naujasis „Pulsar 3x20B“ kompaktiškas monoklis yra viskas, ko reikia, kad „Krypton 2“ paverstumėte termoviziniu prietaisu su 3x priartinimu. Kaištinis užraktas užtikrina, kad „Krypton 2“ būtų greita ir paprasta paversti termoviziniu monokliu iš priedo ir atvirkščiai esant realioms sąlygoms.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv