Patirtis

VIDEO! Medžiotojai išgelbsti netoli gyvenvietės klaidžiojusį mažą meškiuką0

Socialiniuose tinkluose ir internete apskriejo vaizdo įrašas su mažu meškiuku, nufilmuotas kažkur netoli Limbažių, Latvijoje.

Šiandien gauta papildoma informacija. Mažylis buvo stebimas prie kelio dvi dienas, tačiau šiandien jis atkeliavo į Jaundreimanių ūkį, Limbažu r., Katvarų valsčiuje.

Šeimininkas susisiekė su vietos medžiotojų būrelio atstovais, kurie atvažiavo ir padėjo gyvūną sugauti įdėdami į didelę medinę dėžę.

“Mažylis labai mažas ir sunkiai galėjo vienas palikti savo mamą. Galime tik spėlioti, kas jam ir jauniklio broliams bei seserims atsitiko. Suaugusios meškos patelės ar kitų jauniklių rajone niekas nematė”, – sakė gelbėjimo operacijos dalyvis.

Jis atkreipė dėmesį, kad mešiukas buvo labai pavarges ir alkanas: „Paėmiau meškiuką ant rankų ir jis iškart prisiglaudė prie manęs“.

Po to, kai meškiukas buvo saugiai įdėtas į medinę dėžę su šiaudais, medžiotojai pirmiausia susisiekė su vietos miškų departamentu, o paskui su Gamtos apsaugos tarnyba. Po trumpo laiko atvyko šios įstaigos atstovai ir paėmė meškiuką. Šiuo metu jis jau pakeliui į Rygos zoologijos sodą, kur bus prižiūrimas ir apgyvendintas tinkamomis sąlygomis.

PRENUMERUOKITE Žurnalą iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.