Patirtis

Verta išmokti. Manguto lupimas ir varpos kauliukas0

Dėmesio! Realistiškos gyvūno apdorojimo scenos.
Šiame vaizdo įraše pamatysite, kaip nulupti usūrinį šunį. Papildomas trofejus: varpos kauliukas. Kas tai yra ir kaip jį išimti?

6 priežastys medžioti smulkiuosius plėšrūnus

Gamtoje kiekvienas gyvūnas turi savo vietą ir vaidmenį, bet kai gamta nebegali susitvarkyti pati, nekenkiant gyvūnijai, augalijai ir žmonių saugumui, ateina metas į jos procesus įsikišti žmogui. Gamta iš tiesų galėtų susitvarkyti pati, tik kokia kaina?

1. Invazinės rūšys
Turime kelias invazines rūšis, kurios jau padarė ir vis dar daro didelę žalą vietos gyvūnijai. Mangutai sąmoningai įvežti tarybiniais laikais su konkrečiu tikslu, bet šio eksperimento negalima laikyti sėkmingu. Kanadinės audinės į gamtą pateko per nesusipratimą. Buvo įvežtos dvi plėšrios rūšys, kurios paliko savo pėdsakus. Taip pat neseniai pradėta pastebėti meškėnų. Mangutai ir kanadinės audinės nėra geidžiamiausi laimikiai, nors daugelis medžiotojų mangutus renkasi sumedžioti. Kanadinės audinės daro didelę žalą ančių lizdams, todėl medžiotojai turėtų stengtis maksimaliai šiuos gyvūnus išmedžioti. Skaitykite toliau!

PRENUMERUOKITE Žurnalą iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau greitai prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.