Patirtis

Tik iki birželio 23 d. galite pateikti savo trofėjus parodai Raudonės pilyje0

Informatyvi nuotrauka

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija informuoja, kad š. m. liepos – rugsėjo mėnesiais Raudonės pilyje (Jurbarko r.) vyks Tarptautinė medžioklės ir žvejybos trofėjų paroda „RAUDONĖ 2022“, kurioje bus eksponuojami per pastaruosius ketverius metus šalyje ir užsienyje sumedžioti ir sužvejoti trofėjai.

Informatyvi nuotrauka: eurotaxidermy.eu

Iškilmingas parodos atidarymas liepos 16 d. (šeštadienį), kurio metu vyks Lietuvos elnių kvieslių čempionatas, o trimito garsais džiugins Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų orkestras “Tauro ragai”.

Atidarymo šventėje laukiami ne tik medžiotojai ir jų šeimos nariai, bet ir lankytojai iš visos Lietuvos.

DĖMESIO MEDŽIOTOJAI! Trofėjus į parodą pristatyti galima iki birželio 23 d. per Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rajonines draugijas/skyrius (žr. kontaktus).

Trofėjai į parodą „RAUDONĖ 2022“ bus priimami tik per LMŽD narius – draugijas, skyrius, sąjungą ar federaciją, tad ir trofėjų registravimas parodai galimas TIK PER DRAUGIJĄ. Iš individualių asmenų trofėjai nepriimami!

REIKALAVIMAI TROFĖJAMS

Į parodą „Raudonė 2022“ (toliau – paroda) priimami tiek Lietuvoje, tiek užsienyje laisvėje ir aptvaruose sumedžiotų gyvūnų trofėjai.
Į parodą priimami tik legaliai Lietuvoje ar užsienyje sugautų žuvų trofėjai (galvų ar kūno iškamšos).
Apie tai, kad gyvūnas sumedžiotas aptvare, o žuvis sugauta žuvininkystės ūkio tvenkiniuose, privalo būti pažymėta trofėjų sąraše.
Į parodą priimami visi trofėjai, kurie nebuvo anksčiau vertinti respublikinėse parodose.
Priimami tik dalyvavę apžiūroje Lietuvoje sumedžiotų elninių žvėrių trofėjai.

TROFĖJŲ APMOKESTINIMAS

,,Trofėjai, pristatomi į parodą, apmokestinami pagal įkainius:

• vieno trofėjaus eksponavimas parodoje, kai trofėjas jau įvertintas (matuotas) rajoninės apžiūros metu ir užregistruotas CIC sistemoje – 15 Eur/vnt.*
• vieno trofėjaus eksponavimas parodoje, kai trofėjas neįvertintas (nematuotas) ir neužregistruotas CIC sistemoje – 25 Eur/vnt.*
• Sugautų žuvų trofėjų ir sumedžiotų žvėrių ,,anomalinių” trofėjų eksponavimas parodoje – neapmokestinamas.

*Mokestį sudaro: trofėjaus matavimas, trofėjaus registracija CIC sistemoje, trofėjaus pristatymas (transportavimas) ir eksponavimas parodoje, trofėjaus apdovanojimas parodos medaliu ir sertifikatu, trofėjaus duomenų publikavimas parodos kataloge.

Neužregistruoti trofėjai nebus priimami, vertinami ar eksponuojami.

Elninių žvėrių ragai turi būti pristatomi be tvirtinimo lentelių. Šernų iltys turi būti pristatomos su lentelėmis.

Naujiena CIC Grand Prix aukso medalis

CIC Vykdomasis komitetas, gali apdovanoti išskirtinius auksinius trofėjus CIC Grand Prix medaliu ir sertifikatu. Potencialų CIC Grand Prix trofėjų turi įvertinti mažiausiai trijų skirtingų tautybių vyresniųjų tarptautinių trofėjų teisėjų komisija. Šios tarptautinės trofėjų teisėjų komisijos nustatyta balų vertė yra galutinė ir neginčijama. Už CIC tarptautinį aukso medalį ir sertifikatą taikomas 150 € mokestis, kurį reikia sumokėti iš anksto CIC būstinei. Liepos 2-3 d. Raudonės pilyje rinksis minėta tarptautinė trijų skirtingų tautybių vyresniųjų tarptautinių trofėjų teisėjų komisija, kuri galės įvertinti išskirtinius auksinius trofėjus, pretenduojančius būti įvertintais CIC Grand Prix medaliu ir sertifikatu. Tokių trofėjų registracija vyksta tel. +370 688 15349.
Kviečiame būti aktyviems ir eksponuoti trofėjus bei dalyvauti parodoje.”

TROFĖJŲ PRISTATYMAS

Trofėjus į parodą Raudonėje gali pristatyti tik miesto, rajono draugija, sąjunga, skyrius, federacija ar jų įgaliotas asmuo. Asmeniškai tiesiai į vertinimą atvežti trofėjai nebus priimami, vertinami ar eksponuojami!.

Susiję straipsniai

Kiekviena draugija, skyrius, sąjunga ar federacija pati apsisprendžia dėl trofėjų nepriėmimo arba priėmimo sąlygų ne iš LMŽD narių.
Elninių žvėrių ragai turi būti pristatomi tik be tvirtinimo lentelių. Šernų iltys turi būti pristatomos tik su lentelėmis.

Kontaktai

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.