Patirtis

Seminaras ” Briedžiu ir elniu medžiokle rujos metu”0

Piešimas: lmzd.lt

Šaltinis : Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija

Mūsų šalies medžiotojai daugiau kaip 10 metų dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose renginiuose ir varžybose, kuriu metu varžomasi dėl geriausio elnių viliotojo titulo.

Kviečiame rugsėjo 10 d. 19 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijoje (M. Sleževičiaus g. 15, Vilniuje) į čia rengiamą seminarą ,,Briedžių ir t. elnių medžioklė rujos metu‘‘.

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro docentas Egidijus Bukelskis supažindins su briedžių ir t. elnių rujos elgsenos tuo metu ypatumais ir tausojančiosios medžioklės principų taikymu.

Į seminarą pakvietėme nuolatinį elnių viliotojų varžybų dalyvį, vieną geriausią šios srities žinovų ir praktiku bei ilgametį medžioklių ragų orkestrantą Algimantą Kunigėlį. A. Kunigėlis ne tik supažindins su šio medžioklės būdo teorine dalimi, bet ir pademonstruos savo praktinius įgūdžius bei pateiks rekomendacijas, kaip šių gebėjimų išmokti kiekvienam norinčiam.

Seminaras yra mokamas. Registracijos mokestį 10 eurų, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2020-09-10 seminarą“.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą ir kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją.

Registracija iki 2020 m. rugsėjo 9 d. Iki susitikimo seminare!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.