Patirtis

Redaktorės skiltis. Ko tik neteko patirti per septynerius metus…0

Žurnalas Medžioklė šiemet sulaukė jubiliejaus – latviškam leidiniui jau visas dešimtmetis, o lietuviškajam – net septyneri. Šį rudenį mūsų žurnalas švenčia savo gyvavimo dešimtmetį! Viename radijo interviu, kalbindama apie medžioklę, žurnalistė uždavė man klausimą, kas pasikeitę medžioklės ūkyje per šiuos metus. O pasikeitė labai daug. Įvyko ir teigiamų pokyčių, atnešusių gerų vėjų, bet kai kas buvo ir sugadinta ar prarasta.

Kartu su savo komanda pastebime, kad yra daug jaunų, išmanančių ir, svarbiausia, išmanyti norinčių medžiotojų. O labiausiai džiaugiamės, kad augame kartu su šiais medžiotojais, o jie – su mumis. Būtent skaitytojas parodo ir papasakoja, kuo jis domisi ir kas jam svarbu.

Rudens laukia daugelis medžiotojų, tada jie eina atostogų ir ištisas savaites praleidžia miške. Rugsėjį vyksta elnių ir briedžių ruja – gražiausias, magiškiausias ir labiausiai kraują kaitinantis metas. Tad linkiu pasimėgauti šiomis akimirkomis ir atsidurti prie išsvajoto trofėjaus.

Dėl to ir rugsėjo numeryje lyginame šiuolaikinius ir seniau gautus trofėjus, mat vienas TikTok sekėjas paklausė, ar nebuvę jie anksčiau geresni. Tad bandydami suprasti, kaip yra iš tiesų, apklausėme įvairius ekspertus ir medžiotojus, medžiojusius dar ir sovietiniais laikais. Kada trofėjai buvo geresni: dabar ar seniau? Ką lemia atrankinė medžioklė ir ar verta ją vystyti toliau?

Ak, tiesa, dar įsigijau šuniuką. Prie mūsų žurnalo Medžioklė komandos prisijungė naujas darbuotojas. Tikras vokietis – šiurkščiaplaukis paukštinis šuo dratharas, meiliai šaukiamas Drātiņa (liet. Dratelė).

Ačiū, kad buvote kartu su mumis visus šiuos metus, tikiu, kad liksime kartu ir toliau! Ir svarbiausia – ačiū mano komandai, pasiruošusiai įgyvendinti visas beprotiškiausias mano idėjas, jūs tiesiog nuostabūs!

Sekite mus ir TikTok!

Susiję straipsniai
@zurnalasmedziokle 12 y.o. boy can do this! Deer calling championship of Lithuania, Dovydas Murauskas.#žurnalasmedžioklė #deercalling #deerhunting ♬ original sound – Žurnalas Medžioklė

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.