Patirtis

Prestižinės medžiotojų organizacijos jubiliejus0

Nuotrauka: Suduvos medžiotoju sajunga

Jau 20 metų kaip Sūduvos medžiotojų sąjunga bendradarbiauja su Auksinio elnio ordino riterių ordinu, kuris yra prestižinė medžiotojų organizacija Lenkijoje puoselėjantis medžioklės tradicijas ir kultūrą, supažindinanti visuomenę su medžioklės kultūra ir tradicijomis, formuojanti visuomenėje teigiamą medžiotojo įvaizdį. Tapti šio riterių ordino nariu prestižas kiekvienam medžiotojui.

Auksinio elnio ordino riterių ordinas buvo įkurtas 1672 metais rugpjūčio 23 dieną paskutinio Piastų kunigaikščio Jurgio Vilhelmo, kaip medžiotojų riterių ordinas ir medžiotojai, puoselėjantys medžioklės kultūrą ir tradicijas, jį atkūrė 1998 metais.

Auksinio elnio ordino riterių ordino atkūrimo 25 metų minėjime Bžege, Lenkijos Respublikoje, dalyvavo ir Sūduvos medžiotojų sąjungos atstovai.

Iškilmių metu aukščiausiu Auksinio elnio ordino riterių ordino apdovanojimu – medaliu Poloniae Culturae Venationis Bene Merenti, už nuopelnu medžioklės kultūrai ir tradicijoms, buvo apdovanotas Sūduvos medžiotojų sąjungos garbės pirmininkas Antanas Valinčius.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv