Medžioklės reikmenys

Plataus kampo miško kamera Boly Guard 636 4G 36MP0


Boly Guard 636 4G 36MP
Boly Guard 636 4G 36MP
Nuotrauka: iš archyvo

Miško kamerų pasiūla gana plati, tad sunkoka savo miško plotams išsirinkti vieną vienintelę. Iš žinomesnių gamintojų pasiūlymų dėmesio verta Boly Guard 636 4G 36MP.

Kamerą išbandyti atsiuntė latvių įmonė Fotogun.lv, kuri taip pat ir paruošė kamerą naudoti. Tereikėjo įdėti savo SD ir SIM korteles, pastatyti kamerą nusižiūrėtoje vietoje ir įjungti. Sunku pasakyti, ar patiems būtų buvę lengva kamerą susikonfigūruoti, bet reikia tikėtis, kad Fotogun.lv tokią konfigūravimo paslaugą teikia visiems klientams.

Boly Guard 636 4G 36MP išsiskiria labai plačiu vaizdo kampu – 110 laipsnių. Palyginome, kaip atrodo Burrel S12 HD + SMS3 ir šios Boly Guard kameros darytos nuotraukos tose pačiose vietose. Kartais pasitaiko, kad gyvūnas prieina pakankamai arti kameros, jutikliai suveikia, nuotrauka padaroma, bet paties gyvūno nematyti. Su Boly Guard tokių atvejų mažiau.

Išbandant kamerą praktiškai nekilo jokių problemų. Tik patartume naudoti ne paprastas baterijas, o 6 V akumuliatorių. Vėsiu kovo mėnesio oru paprastos baterijos gana greitai išsikrovė ir jau po mažiau nei dviejų savaičių rodė tik 50 proc. įkrovą. Nors dieną daryti vaizdo įrašai ir nuotraukos labai geros kokybės, norėtųsi, kad naktiniai vaizdai būtų kiek kokybiškesni.

Konkrečioje viliojimo vietoje buvo padarytos tik kiaunių, lapių ir stirnų nuotraukos. Pastačius kamerą, reikia nepamiršti nustatyti datos – jeigu ne mygtukais kameroje, tai galima padaryti ir SMS. Svarbu žinoti, kuriuo metu gyvūnai apsilanko viliojimo vietoje.

Boly Guard 636 4G 36MP

Aprašas

Šią 4G kamerą galima naudoti tiek medžioklės, tiek apsaugos reikmėms. Joje yra išorinė GSM antena, nuotraukas galima siųsti MMS žinutėmis, el. laiškais arba išsaugoti debesijoje. Kamerą galima valdyti SMS žinutėmis arba išmaniąja programėle.

Privalumai:

– Galimybė nuotoliniu būdu keisti judesių intervalą. Pavyzdžiui, jeigu nustatyta fiksuoti kas 3 min, galima pakeisti į 30 min. Tai labai praverčia, jeigu aplink šėryklą skraido paukščiai, bet nesinori taip dažnai gauti vienodų nuotraukų. Be to, taip taupoma baterija.

– Nuotraukų siuntimas į telefoną ir el. paštą maždaug per 40 s

– 4K vaizdo, 36 MP nuotraukų kokybė

– Galimybė kamerą valdyti nuotoliniu būdu, peržiūrint nuotraukas per debesijos serverį kompiuteryje arba programėlėje

Susiję straipsniai

– Galimybė konfigūruoti ir valdyti kamerą SMS komandomis arba Android programėle, pvz., gauti momentinę nuotrauką į telefoną
– Slaptažodžio nustatymas

Siūlo Fotogun.lv
Kaina: 245 Eur

Patarimai

Prieš įsigydami kamerą (ypač ne Lietuvoje) įsitikinkite dėl garantinio aptarnavimo. Bet kokia kamera gali dėl įvairių priežasčių sugesti. Svarbu išsiaiškinti, kas numatyta, jeigu įsigyta kamera nebedarytų to, ką turėtų daryti, – ar ją būtų galima pakeisti arba pataisyti.

PRENUMERUOK Žurnalas Medžioklė arba ieškok spaudos prekybos vietose!

Žurnalo „Medžioklė“ „YouTube“ kanalas

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.