Patirtis

Papildyta! Pasvalio rajonas dabar irgi turi savo mešką. Gyvūnas jau tris dienas lankosi medžioklės plotuose0

Ekrano nuotrauka

Pasvalio rajono medžiotojų klubo miško kameros užfiksavo neįprastą svečią – mešką. Gyvūnas patogiai įsitaisė gyvūnų viliojimo vietoje ir užmigo klausydamasis varlių kurkimo. Vaizdo įrašas su Reolink miško kamera.

“Į mūsų rajoną jis atvyko pirmą kartą. Jau tris dienas fiksuojame gyvūno buvimą. Į tą patį viliojimo vietą jis atvyko dvi dienas iš eilės, o kitą kartą miško kamera filmavo kitoje gyvūnų šerikloje už kilometro. Taip grožemes šio reto gyvūno buvimo tris dienas“, – rašė vaizdo įrašu pasidalinęs medžiotojas Vilius!

Vieną vakarą praleidęs, birželio 18 dieną lokys grįžo į tą pačią gyvūnų viliojumo vietą. Jis apžiūrėjo žemę aplinkui, tyrinėjo gyvūnų paliktus pėdsakus ir vėl atsigulė laukti. Ką?

Meškos yra mėsėdžiai, tačiau minta ir augaliniu maistu. Gyvūnų viliojimo vietoje yra šernams ir elniams skirtas maistas, kuris tinka ir lokiui.

Susiję straipsniai

Be to, tokiose vietose sutelkta „informacija“ apie artimiausioje aplinkoje gyvenančius gyvūnus. Yra žinoma, kad vilkai, lūšys ir lokiai dažnai lankosi tokiose maitinimosi vietose, kad sumedžiotų ar sektų ten apsilankiusius kanopinius gyvūnus.

LA.lv