Medžioklės reikmenys

Pagarba ir patikimumas – CZ 557 LUX0

Nuotrauka: iš archyvo

Česká zbrojovka (CZ) yra mums seniai žinomas ir vertinamas prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, saugumu ir funkcionalumu.

CZ 557 LUX modelyje – originalūs išoriniai taikikliai, kuriuos galima reguliuoti. Pavyzdžiui, galima reguliuoti priekinio išorinio taikiklio aukštį ir optinį pluoštą. Pagrindinis šio modelio privalumas – buožė su pakelta pažande iš alyvuoto graikinio riešutmedžio.

Ergonomikos atžvilgiu tokia buožė tinka įvairiems medžiotojams. Dėl specialios buožės formos ginklą galima naudoti ir su išoriniais taikikliais, ir su optiniu taikikliu. Suėmimo vietose yra specialaus rašto graviūros, kad rankos neslystų.

CZ 557 LUX

Į XXI amžių CZ žengė su puikiais klasikinio tipo medžiokliniais karabinais, skirtais įvairioms situacijoms ir poreikiams. Modelių serija CZ 557 sukurta remiantis keliasdešimties metų ginklų gamybos patirtimi ir medžiotojų atsiliepimais bei patarimais.

Serijos ginklams naudojamos geriausios medžiagos ir naujausios technologijos. Taip CZ sukūrė tradicinėmis vertybėmis paremtą ginklą, kurį vertina ir medžiotojai, ir šauliai, tiek pradedantieji, tiek tūkstančius šovinių iššaunantys profesionalai.

CZ 557 LUX prieinamas su dėtuve, į kurią galima sudėti 5 + 1 .308 Win kalibro šovinį. CZ 557 dėtuvė – išimama, skirtingai nuo tradicinės fiksuotos spyruoklinės kitų ginklų dėtuvės. Norint ant šio ginklo montuoti optinį taikiklį, nebus problemų rasti laikiklių medžioklės reikmenų parduotuvėse.

Susiję straipsniai

Dėl aukščiausios kokybės kalimo po šūvio iš vamzdžio lengva išimti šovinių tūteles. Be to, vamzdis „plaukiantis“ – tai tikslių šūvių sąlyga. Užtaisant ginklą pasirodo raudona žyma, aiškiai rodanti, kad ginklas – šūvio parengtyje. Yra pritaikomas nuleistukas. Saugumo prasme svarbu tai, kad šovinį galima išimti net tada, kai ginklas užtaisytas.

Specifikacijos

Svoris: 3,3 kg
Buožė: riešutmedis
Dėtuvė: išimama
Taikikliai: išoriniai, galima uždėti optiką
Nuleistukas: pritaikomas
Bendras ilgis: 1070 mm
Vamzdžio ilgis: 520 mm

Gemzės medžioklė karabinu CZ 557 LUX

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose.

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.