Medžioklės reikmenys

Optinis taikiklis Steiner Ranger 4 – idealus kainos ir kokybės santykis0

Gamintojo reklaminės nuotraukos

E-medziokle.lt

Steiner Ranger 4 yra naujausios kartos optinių taikiklių serija, kurių šviesos pralaidumas neįtikėtinas – 90 proc. ir net daugiau. Dėl unikalios lęšių kokybės net prieblandoje stebimas objektas išsiskiria aplinkiniame fone ir įžiūrimas itin aiškiai.

Matymo laukas

Vienas šiuolaikinių medžiotojų reikalavimų – platus tiek šiluminių, tiek optinių taikiklių matymo laukas. Steiner pasistengė vartotojams suteikti kuo ryškesnį vaizdą ir plačiausią matymo kampą. Matomos rėmelio dalys fiziniais ir optiniais matmenimis yra maksimaliai sumažintos – vartotojas mato tik ploną žiedą, kuris supa tobulą vaizdą, nesvarbu didinimas.

Korpusas

Šiuolaikinius dizaino reikalavimus atitinkantis taikiklis pasižymi tolygiais perėjimais ir elegantiškais matmenimis. Korpusas apdorotas karinei įrangai būdingu anodavimo metodu, užtikrinant apsaugą nuo korozijos ir įbrėžimų. Vis dėlto, liečiant paviršių, taikiklio danga stebina satino švelnumu.

30 mm skersmens centrinis vamzdis pakankamai ilgas, kad jį būtų galima pritaikyti bet kurių matmenų ginklui ir šauliui.

Patikima ir tiksli mechanika

Taikiklio kūrėjai pasirūpino, kad balistinio bokštelio ir apšvietimo mygtukus būtų lengva valdyti intuityviai – juos lengva užčiuopti, o kiekvienas paspaudimas yra tylus, bet aiškiai jaučiamas.

Taikiklis Steiner Ranger 4

Patvarumas, kuris pranoksta beveik viską

Taikiklis sukurtas taip, kad atlaikytų 11 G (G – gravitacijos konstanta) perkrovą. Suslėgto azoto užpildas neleidžia į taikiklį patekti dulkėms ir susidaryti kondensatui.

Su Steiner Ranger 4 galima medžioti ne tik tokią tikrą lietuvišką žiemą, kai oro temperatūra nukrinta iki −25 laipsnių, bet ir Afrikos dykumoje, nes viršutinė temperatūros riba, gamintojo teigimu, yra netgi 63 laipsniai karščio.

Aktyvios medžioklės gerbėjams labai svarbu įsigyti patikimą prietaisą, kuris nenukentėtų lyjant ir sningant, net įkritęs į kokią gilesnę balą. Dėl gamyboje naudojamos specialios sandarinimo technikos drėgmė nepateks į prietaisą, net netyčia pametus dangtelius.

Nuo pat įvedimo į rinką 2015 m. taikiklių serija Steiner Ranger 4 tapo viena sėkmingiausių Europoje. Serijoje yra penki skirtingo funkcionalumo taikikliai, kiekvieną galima įsigyti su tvirtinimo bėgeliu arba be jo.
Kaina internetinėse parduotuvėse – apytikriai 1300 Eur.

Steiner Ranger optinius taikiklius galima įsigyti parduotuvėje E-medziokle.lt. Jos specialistai pabrėžia: „Geriausią kainos ir kokybės santykį atspindi būtent taikiklis 4-16×56, kuris užtikrina aukšto lygio funkcionalumą ir vaizdo kokybę, bet yra priskirtinas prie vidutinės kainos klasės.“

4-16×56

Techninės specifikacijos
Didinimas: 4–16 k.
Lęšio skersmuo: 56 mm
Centrinio vamzdžio skersmuo: 30 mm
Tinklelis: 4A-I
Atstumas iki akies: 90 mm
Dioptrijos: nuo −3 iki +2
11 tinklelio apšvietimo režimų (5 dienos, 5 nakties)
Kaina internetinėse parduotuvėse: apie 1300 Eur

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Susiję straipsniai

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv