Medžioklės reikmenys

Nuotykiai tamsos pasaulyje. Termovizoriai AXION0

Nuotrauka: Pulsar

Nuotykiai tamsos pasaulyje

Axion puikiai telpa vienoje rankoje arba įprastinio dydžio kišenėje, jį patogu suimti ir naudotis, be to, lengva nešiotis.

Kompaktiškas dydis

Axion puikiai telpa vienoje rankoje arba įprastinio dydžio kišenėje, jį patogu suimti ir naudotis, be to, lengva nešiotis. Kompaktiškas dydis, patogus valdymas ir ergonominis dizainas užtikrina patį komfortiškiausią naudojimą.

Nuotrauka: Pulsar

Didelis aptikimo atstumas

Dėka naujo objektyvo ir profesionalaus 12 mikronų šiluminio jutiklio, įrenginio aptikimo savybės yra iškirtinai geros. Įprastą 1,8 m ūgio objektą galima aptikti 1300 m nuotoliu visiškoje tamsoje.

12 µm šiluminio vaizdo jutiklis

Naujas šiluminio vaizdo jutiklis su 12 mikronų pikselio dydžiu padeda pasiekti geresnes optinio didinimo savybes ir stebėjimo nuotolį.

Tvirto magnio lydinio korpusas

Iš lengvo magnio lydinio pagamintas korpusas užtikrina, kad konstrukcija būtų standi ir tvirta, tačiau prietaisas išliktų lengvas ir ergonomiškas.

Vaizdo ir nuotraukų įrašymas

Integruota vaizdo įrašymo technologija itin vertinga, kai prireikia nufilmuoti arba nufotografuoti unikalų momentą. Vienas REC mygtuko spustelėjimas įrašo vaizdo medžiagą, kurią lengvai galima pasidalinti ar išsaugoti. 16 GB vidinė atmintis leidžia įrašyti valandų valandas vaizdinės medžiagos ir padaryti tūkstančius nuotraukų.

Susiję straipsniai
Nuotrauka: Pulsar

Pulsar Lietuvoje

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.