Patirtis

VIDEO! Nugalėtojai išrinkti, tačiau staigmenų netrūko! Jauniausiam dalyvavusiam elnių kviesliui 5 metai!0

Birželio 15 d. medžioklės ir amatų festivalio „Išeik, sūduvi, ant dvaro pamandravot“ metu įvyko IX Lietuvos elnių kvieslių čempionatas, kurio metu net 14 geriausių elnių šauklių iš Lietuvos ir Latvijos varžėsi laukinių žvėrių viliojimo rungtyse, naudojant vien tik balso gabumus bei jį sustiprinančius įrankius. Čempionato metu buvo rungiamasi dėl galimybės atstovauti Lietuvą Europos elnių kvieslių čempionate.. kas vyks 2025 m. Lietuvoje!

Nugaletojai
1. vieta Tautvydas Pankevičius
2. vieta Rytis Andriuškevičius
3. vieta Dovydas Murauskas

Apie Lietuvos elnių kvieslių čempionato eigą, dalyvius, kitą Europos čempionatą, kuris 2025 metais vyks Lietuvoje, ir kitas temas pokalbis su Lietuvos elnių masalų asociacijos vadovu Daivaru Rybakova.

Kartu jis pasakoja apie pasiruošimą šį rudenį Raudonės pilyje vyksiančiai Hubertinės šventei ir Europos elnių kvieslių čempionatui, kuris 2025 metais vyks Lietuvoje!

Kontaktai: Daivaras Rybakovas ++37065531557
Lietuvos elnių kvieslių asociacija https://www.facebook.com/profile.php?id=100069827840102

Susiję straipsniai

Zanavykų muziejus savo Facebook profilije rašo: “Sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius už puikius pasirodymus! Dėkojame Lietuvos elnių kvieslių asociacija prezidentui Daivarui Rybakovui ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija direktoriui Laimonui Daukšai, kurių dėka šis čempionatas įvyko! Tai buvo nepamirštamas čempionatas, dėmesiu prikaustęs ne tik medžiotojus, bet ir festivalio svečius.”

Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

LA.lv