Patirtis

Naujasis LMŽD vadovas – BIOVELA įkūrėjas Virginijus Kantauskas0


Virginijus Kantauskas
Virginijus Kantauskas
Buotrauka: Biovela

Šiandien Molėtų estradoje įvyko LMŽD rinkiminis suvažiavimas. Pirmininko rinkimuose dalyvavo du kandidatai: esamas vadovas Jonas Talmantas ir Virginijus Kantauskas. Diskusijų eigoje Jonas Talmantas atsisakė dalyvauti rinkimuose. Nauju LMŽD pirmininku vieningai išrinktas 62 m. Virginijus Kantauskas.

Virginijus Kantauskas žinomas verslininkas, įmonių grupės „Biovela“ įkūrėjas ir savininkas. Baigęs Lietuvos veterinarijos akademiją, kvalifikacija – veterinarijos gydytojas. Aktyvus visuomeninėje veikloje: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tarybos narys.

Laukiant rezultato
Nuotrauka: iš archyvo


Ankstesniuose rinkimuose kandidatas, o dabar ir naujasis asociacijos vadovas sakė:

Susiję straipsniai

“Kas yra blogai, išvardinti būtų sudėtinga. Kaip ir pasakyti, ar draugija atitinka medžiotojų lūkesčius. Organizaciniais dalykais medžiotojai tarsi yra patenkinti. Bet įvaizdis… Juk per daugelį metų keitėsi ir visuomenė, ir medžiotojai. Todėl medžiotojų palankaus įvaizdžio prasme pasistūmėta nedaug. Šioje vietoje reikia dar daug dirbti. Galbūt reikėtų tampresnio ryšio tarp medžiotojų ir visuomenės. Nes medžiotojas turėtų būti suprantamas ne tik kaip žmogus, kuris sumedžioja žvėrį. Tai ir žmogus, kuris iš širdies rūpinasi gamta. Jei nesirūpinsime ja, nereguliuosime vienų ar kitų žvėrių populiacijos, dalis kaimo žmonių susidurs su dideliais nuostoliais. Vien todėl ateina laikas, kada reikia ir medžiotojams įsikišti į gamtą. Bet žvėrių populiacijas reikia reguliuoti tik laikantis moksliškai pagrįstais tyrimais ir visuomenė tai turėtų suprasti bei priimti. Kodėl Austrijoje, Vokietijoje nekylą jokių klausimų dėl medžiotojų? Nes visuomenė supranta medžioklės paskirtį. Deja, to nėra Lietuvoje. Pavyzdžiui, vilkų turi būti tiek, kiek rekomenduoja mokslininkai. Jei vilkai pridaro tiek žalos, kad valstybei tenka skirti ūkininkams didžiules lėšas kompensacijoms, nemanau, jog yra gerai sėdėti nieko nedarant. Norėtųsi dirbant LMŽD pirmininko poste konsoliduoti draugijos bendruomenę – tiek žvejus, tiek medžiotojus. Siekiu įnešti naujų vėjų.”
agroeta.lt “Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija – permainų išvakarėse”

Taip pat išrinkta nauja LMŽD taryba.

Sėkmės darbuose naujai išrinktiems!

Žurnalo „Medžioklė“ YOUTUBE kanalas


LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.