Medžioklės reikmenys

Modernios ir naudingos! Burrel Active Hunter G2 ausinės0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Klausos apsauga didelei daliai medžiotojų vis dar atrodo kažkokia nesąmonė. Ausinės praverstų geriausiu atveju šaudykloje – taip jie galvoja. Ir klysta! Šiuolaikinių ausinių veikimo principas, paprastai tariant, yra stiprių garsų susilpninimas ir tylių sustiprinimas. Šūvio garsas prislopinamas, bet pelių krebždėjimas netoliese esančio medžio paunksmėje bus aiškiai girdimas.

Burrel Active Hunter G2 ausinės

Pirmiausia maloniai nustebino pakuotė – patogus, kietas krepšelis su užtrauktuku. Jei jo kartais nereikėtų ausinėms laikyti ir gabenti, tikrai praverstų šoviniams susidėti. Prie krepšelio pritvirtintas alpinistų naudojamas karabinas, kuriuo galima prisegti krepšelį prie diržo ar kuprinės.

Dar vienas malonus aspektas – medžiaga, iš kurios pagaminti ausinių apvalkalai. Plona sintetinė odos imitacija yra švelni, minkšta ir vien jau tai kelia norą greičiau užsidėti Hunter Burrel G2 ausines. O užsidėjus stoja aksominė tyla. Labai malonus jausmas!

Ausinių apvalkalai yra plonesni ir geriau prisitaiko prie nešiotojo galvos kontūro. Viršutinė medžiaga išgarina didžiąją dalį organizmo išskiriamos drėgmės, tad oda apie ausis nešustų net vasarą.

Triukšmo mažinimo technologijos jau gerokai pažengusios ir net tokios biudžetinės klasės ausinės kaip Hunter Burrel G2 efektyviai prislopina stiprius garsus ir paryškina tyliuosius, dėl ko šis gaminys idealiai tinka medžioklei.

Tai tik mitas, kad ausinės kliudo išgirsti artėjančius gyvūnus ir gali nusinešti galimybę taikliai iššauti, nes neliks laiko pasiruošti šūviui. Tylūs garsai, pavyzdžiui, kinivarpų krebždėjimas pušies kamiene ar zylučių šnarėjimas už dvidešimties metrų, girdisi puikiai. Taigi, ir lengvas lapės žingsnis ar besiartinančio šerno braškėjimas įjungus ausines puikiai girdėsis. Svarbiausia prisiminti jas įjungti ir įdėti naujas ar įkrauti turimas baterijas.

Hunter Burrel G2 maitina dvi AAA tipo cilindrinės baterijos ar atitinkamo dydžio akumuliatoriai. Tokios talpos užtenka 350 valandų veikimo. Siekiant taupyti energiją, ausinėse veikia automatinio išsijungimo po keturių valandų funkcija. Tai pailgina baterijos veikimo laiką.

Ausinės turi 3,5 mm garso laido jungtį, kuria galima prijungti raciją ar kitą garso įrenginį.

Susiję straipsniai
Burrel Active Hunter G2

PRENUMERUOKITE Žurnalą kovo 1 d. iki 2023 metų pabaigos!

LA.lv