Medžioklės reikmenys

Minox X-range 10×42 žiūronai su tolimačiu0

Gamintojo reklaminės nuotraukos

Tolimatis yra labai geras aksesuaras, leidžiantis tiksliai įvertinti atstumą iki taikinio, siekiant priimti teisingą sprendimą įvairiose medžioklės situacijose. Paprasčiausia būna tada, kai tolimatis jau būna įmontuotas į žiūronus – du viename, kai stebint veiksmą galima papildomai išmatuoti ir atstumą. Iki šiol, neskaitant keleto išimčių, tokie optiniai įrenginiai būdavo labai brangūs, bet vystantis technologijoms, jau daugiau prekių ženklų siūlo pigesnius kokybiškus sprendimus.

Minox Binocular X-range 10x42

Minox taip pat be įvairių paprastų ir net gana pigių sprendimų siūlo ir žiūronus su tolimačiu. Minox X-range 10×42 didina dešimt kartų, matymo laukas iš 1000 metrų – 106 metrai. Galima išmatuoti atstumą iki objekto, esančio iki 2800 metrų atstumu. Vaizdas skaidrus ir aiškus. Žiūronų svoris siekia 0,99 kg – ne pernelyg sunkūs. Atstumą galima išmatuoti ir prastomis oro sąlygomis. Itin patvarus įrenginio korpusas.

Susiję straipsniai

Pravers medžioklėje tykant ar sėlinant. Laikant mašinoje bus galima patogiai įvertinti medžiojamuosius žvėris apžiūrėjus plotus. Kaina: 1460 eurų, siūlo medžioklės reikmenų centras Purnavu muiža.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv