Medžioklės reikmenys

Medžioklinis Kostiumas Härkila Deer Stalker Camo Axis MSP®Forest Green0

Gamintojo reklaminės nuotraukos

Artėja elnių rujos metas! Kas svarbiausia vykstant medžioti gražiausio ir kilniausio mūsų krašto gyvūno? Žinoma, šoviniai, vėjas ir kiti dalykai yra svarbūs, tačiau reikia pasirinkti tinkamą aprangą. Tyli ir maskuojanti.

Siūlo e-medziokle.lt

Kaina 529,95 EUR

Härkila Deer Stalker camo AXIS MSP®Forest green komplektas – pagamintas iš minkšto, tylaus, tampraus, greitai džiūstančio ArcStretch audinio, kuris puikiai tinka tiek aktyviai, tiek pasyviai medžioklei ar kitai veiklai lauke.

Deer Stalker apdorotas Tanatex®, kuris puikiai sulaiko muses, uodus, todėl galite susikoncentruoti į medžioklę, nesijaudindami dėl vabzdžių, kurie gali rimtai sugadinti medžioklės malonumą. Tanatex® technoligija gali atlaikyti iki 100 plovimų neprarasdama savo efektyvumo, todėl po medžioklės atgaivinti džemperį – ne problema.

Harkila Deer Stalker Camo Axis MSP®Forest Green
Gamintojo reklaminės nuotraukos
Harkila Deer Stalker Camo Axis MSP®Forest Green
Gamintojo reklaminės nuotraukos


Koplektas turi AXIS MSP® kamufliažinį raštą, kuris padeda susilieti su jus supančia aplinka bei suskaido jūsų kūno kontūrą. Ši kombinacija itin reikšminga tykojant. Audinio kamufliažas buvo sukurtas taip, kad būtų veiksmingas įvairiose vietovėse skirtingais metų laikais.

Striukės savybės:

kišenė ant krūtinės radijui;
ventiliaciniai užtrauktukai pažastų srityje;
rankogalių nykščio angos;
didelės kišenės su užtrauktukais.

Kelnių Savybės:

Žemiau šlaunų yra ilgi ventiliaciniai užtrauktukai su tinkliniu pamušalu, kad oras galėtų cirkuliuoti, o vabzdžiai ir augmenija neerzintų odos.

Priekinėje šlaunų dalyje yra didelės, užsegamos kišenės, su apsauginiais atvartais, kurie užsegami su tyliais magnetiniais užsegimais.

Susiję straipsniai

Dešinėje kišenėje yra šovinių laikiklis keturiems papildomiems šautuvo šoviniams.
Kairėje kišenėje yra maža kišenėlė, Jūsų telefonui.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv