Patirtis

LMŽD pareiškimas dėl kolektyvinės atsakomybės0


LMŽD vadovas Virginijus  Kantauskas (kairėje) ir direktorius Laumonas Daukša
LMŽD vadovas Virginijus Kantauskas (kairėje) ir direktorius Laumonas Daukša
Nuotrauka: Kataryna Šterna

Brangūs medžiotojai,

Nauja naktinių matymo taikiklių ir jų priedų, pritvirtintų prie optinių taikiklių, naudojimo tvarka įsigalios šių metų gegužės pirmą dieną.

Minėtą įrangą bus galima naudoti tik medžiojant šernus, lapes, mangutus, paprastuosius meškėnus, kanadines audines, nutrijas ir ondatras.

Primename, kad ši įranga negalės būti naudojama medžiojant kitus žvėris. Pažymime, kad nėra jokių išimčių galinčių pateisinti jos panaudojimą bet kuriuo kitu atveju, išskyrus medžiojant šernus, lapes, mangutus, paprastuosius meškėnus, kanadines audines, nutrijas ir ondatras.

Riboto naktinių taikiklių naudojimo įteisinimas buvo lydimas įvairių spekuliacijų apie mūsų bendruomenę, kurių didžioji dalis – nepagrįsta. Deja, bet visuomenę jos pasiekė, tad turime išlikti vieningi, pareigingi, atsakingi, LR įstatymus gerbiantys piliečiai ir neleisti, kad atsirastų bent vienas atvejis, kuomet tokios įrangos naudojimas prieštarautų nustatytajai tvarkai.

Būkite pareigingi – informuokite savo kolegas, klubų vadovus, narius apie naktinių matymo taikiklių ir jų priedų, pritvirtintų prie optinių taikiklių, naudojimo tvarką.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija netoleruos jokio elgesio, kuris pažeidžia medžioklę reglamentuojančiuose įstatymuose ir kituose teisės aktuose nustatytą naktinių taikiklių naudojimo tvarką. Būsime tie, kurie esant poreikiu patys inicijuos atitinkamas priemones, kovojant net su menkiausiais medžioklės pažeidimais.

Būkime atsakingi.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos administracija

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv