Patirtis

Kvietimas į visuotinį medžiotojų suvažiavimą0


Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kviečia visus Lietuvos medžiotojus į visuotinį medžiotojų suvažiavimą
Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kviečia visus Lietuvos medžiotojus į visuotinį medžiotojų suvažiavimą
Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kviečia visus Lietuvos medžiotojus į visuotinį medžiotojų suvažiavimą

Birželio 10 d. (šeštadienį) 10 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kviečia Lietuvos medžiotojus į visuotinį medžiotojų suvažiavimą, kuris vyks Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas).

Šiandien Lietuvos medžiotojai yra nepelnytai nuvertinami, o medžiotojų bendruomenė yra susiskaldžiusi ir nevieninga. Metams bėgant susiformavo skirtingos medžioklės sampratos, kurios kuo toliau, tuo labiau išsiskiria ir neleidžia siekti medžiotojų darnos. Nuolat besikeičiantys medžioklę reglamentuojantys teisės aktai sukuria perteklinę naštą medžiotojams, o biurokratinis požiūris, nukreiptas į medžioklės kontrolę, medžiotojams kelia įtampas ir neleidžia tinkamai įgyvendinti tvarios ir tausojančios medžioklės principų.

Suvažiavimo tikslas – sutelkti Lietuvos medžiotojus ir aptarti aktualius medžiotojų bendruomenei klausimus bei numatyti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos ateities viziją.

Tikimės, kad šis suvažiavimas padės paskleisti aktualią informaciją medžiotojams apie esamą medžioklės situaciją Lietuvoje, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos veiklą, siekiamus tikslus ir ateities viziją.

Šiuo metu visuomeninėje veikloje kaip niekad trūksta aktyvių ir iniciatyvų medžiotojų, todėl turime skatinti visų Lietuvos medžiotojų bendradarbiavimą, nes stipri medžiotojų bendruomenė – tvarios medžioklės ateitis!

Kviečiame kurti medžiotojų ateitį kartu!

* LMŽD rajoninių draugijų/skyrių prašome išplatinti šį kvietimą medžiotojams el. paštu ir per visas įmanomas komunikavimo priemones.
* Taip pat prašome užtikrinti, kad iš kiekvieno medžiotojų klubo/būrelio dalyvautų bent po 5 medžiotojus.
* Pagal poreikį rekomenduojame organizuoti transportą bendram vykimui į Kauną.
* Suvažiavimo darbotvarkę pateiksime artimiausiu metu.

Išleistas naujas žurnalo numeris!

Susiję straipsniai

Žvėriena – žurnalo priedas, skirtas sumedžiotų gyvūnų apdorojimui

LA.lv