Medžioklės reikmenys

Kontroliuojamas pertaisymas su trumpu ežektoriumi – serija CZ 6000

Gamintojo reklaminės nuotraukos

Serija CZ 600 pasižymi paprastu ir patikimu pertaisymo mechanizmu bei patentuotu dizainu, dėl ko galima sėkmingai iššauti bet kokiomis sąlygomis.

Patentuotas nuleistuko mechanizmas

Naujai sukurtą nuleistuką šaulys gali prisitaikyti pasirinkdamas iš keturių pozicijų su skirtingu nuspaudimo svoriu. Nuleistuką reguliuoti labai paprasta.

Originalus saugos sistemos mechanizmas

Patentuotas saugos sistemos mechanizmas yra patogioje vietoje, jį lengva ir patogu pasiekti. Ginklo šūvio parengtis nustatoma nuleidus saugiklį. Svarbiausia, kad tai galima padaryti tyliai, be erzinančių spragtelėjimų, galinčių atkreipti gyvūno dėmesį.

Serija CZ 600

Vamzdis

Ginklo vamzdis labai tikslus, jo ilgiai pritaikyti konkretiems kalibrams. Vamzdžio gale yra sriegis, leidžiantis prireikus ant ginklo primontuoti įvairius priedus. Lizdo mechanizmas irgi gaminamas iš patvarios medžiagos, garantuojančios 20 000 šūvių.

60 laipsnių spyna

Susiję straipsniai

Spynos rankenėlė pasisuka 60 laipsnių kampu – dėl tokios palyginti mažos amplitudės ginklą galima pertaisyti labai greitai, be nereikalingų trikdžių. Na, o dėtuvę galima užverti taip, kad jos nebūtų galima išimti, jeigu medžiotojui taip patogiau. Beje, CZ 600 dėtuvė yra labai patvari, pritaikyta bet kokioms oro sąlygoms. Cheminė apdaila BobOx užtikrina atsparumą korozijai.

Prenumeruokite žurnalą Medžioklė iki 2022 m. pabaiga!

LA.lv