Patirtis

Kaip kiekvienas iš mūsų gali padėti Ukrainai? Pridėta nauja informacija!0

Nuotrauka: pikist.com

LMŽD viešas kreipimasis!

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD) kviečia susitelkti visas LMŽD rajonines draugijas/skyrius ir organizuoti lėšų surinkimą iš norinčių prisidėti medžiotojų, medžiotojų kolektyvų ir žvejų.

Surinktas lėšas prašome pervesti į LMŽD centrinės administracijos sąskaitą (LT61 7044 0600 0030 3968, AB SEB bankas, paskirtis parama Ukrainai) iki kovo 3 d. 12 val.

Ukmerge – Ukrainoi!

Tikslinė parama

Renkama tikslinė parama Ukrainos žmonėms, kovojantiems už mūsų visų ateitį. Šį kartą kreipiamės į medžiotojus su prašymu paaukoti žvėrienos konservų, kurie bus priimami ir suregistruojami žemiau išvardintais adresais. Kilus klausimams, kreipkitės nurodytais telefonų numeriais informacijai. Išvežimą organizuoja VŠĮ „LDK palikuonys“

Didžioji g. 77, Kaunas-Kauno Medžiotojų Sąjunga. +37061576267 Nijolė
Kalvarijų g. 21 Vilnius, parduotuvė Getbex. +37065019316 Adelė
Pramonės g. 6 Šiauliai, parduotuvė Getbex. +37061516484 Raminta
Tiltų g. 21 Klaipėda, parduotuvė Getbex +37064046751 Šarūnas

LMS Gamta ragina aukoti

Su skausmu žiūriu į Ukrainos tautos kovą už viso pasaulio demokratijos vertybes, už savo tautos laisvę. Nelikime abejingi, kiekvienas prisidėkime kuo galime. Internetinėje erdvėje rasite judėjimą “BLUE/JELOW”. Jei turite atliekamą centuką – paaukokite, nuneškite tinkamą rūbelį, negandančius maisto produktus.
Pagalvok, ten namų rūsiuose slepiasi motinos su vaikais, daugeliui jų jau trūksta duonos riekelės. Medžiotojau, įvairių džipų savininke, jei gali paaukoti savo važiuojančią , keturiais ratais vedančią transporto priemonę, Ukrainos gynė tau bus dėkingi. Pirmosios mašinos jau išvežtos.
Už transporto priemones atsakingas Tautvydas – 8 639 18318

“Supraskime, Ukrainos tautos kova – yra mūsų kova”, Pagarbiai Raimondas Ribačiauskas, LMS “Gamta” prezidentas.

Piniginės aukos

VšĮ „Mėlyna ir geltona“ – nevyriausybinė organizacija, nuo 2014 m. remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius.

Blue/Yellow rašo:

Pagrindinis Blue/Yellow uždavinys – remti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas, kovoje su Rusijos agresija. Taip pat svarbiu uždaviniu laikome ir pagalbą civiliams, gyvenantiems karo zonoje – mokykloms, naišlaičiams, šeimoms ir pensinio amžiaus žmonėms. Kartu su savo partneriais teikiame parama atsižveldami į individualius gyventojų poreikius- medicininėmis priemonėmis, drabužiais ir kitais reikalingais daiktais.

AUKOK Ukrainai!

#StiprūsKartu iniciatyva

Iniciatyva #StiprūsKartu kviečia padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams. Ši iniciatyva leidžia pasiūlyti turimą nenaudojamą būstą nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams ar pavežėjimą nuo sienos.

#StiprūsKartu svietainė

Drabužių ir kasdienių prekių aukojimas

“Ukrainoje vykstant karui, daliai ukrainiečių teko palikti namus ir slėptis. Dauguma neturėjo galimybės su savimi pasiimti reikalingų daiktų, rūbų. Todėl Lietuva organizuoja paramą Ukrainos žmonėms reikalingiausiais daiktais ir drabužiais, kurią koordinuos Lietuvos Raudonasis Kryžius. Paramą planuojama rinkti artimiausias 3 dienas, rašoma Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pranešime žiniasklaidai”, rašo portalas 15min.lt.

Surinkimo vietos:

Vilnius – Avia Solutions Group Arenos aikštelė, Ozo g. 14
Kaunas – Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo 50, įvažiavimas nuo senamiesčio
Klaipėda – Piliavietės aikštelė, Pilies g. 4
Šiauliai – Šiaulių Arenos aikštelė, J. Jablonskio g. 16
Panevėžys – Cido arenos aikštelė, Parko g. 12
Alytus – Sporto rūmų aikštelė, Naujoji g. 52

Paramos surinkimo laikas: Sekmadienis (27 diena) 12-20 val., Pirmadienis (28 diena) 10-20 val., Antradienis (Kovo 1 diena) 10-20 val.

Alytuje pradėjo veikti registracijos centras pabėgėliams iš Ukrainos

Alytuje įrengtas pirmasis Lietuvoje pabėgėliams iš Ukrainos skirtas registracijos centras, kurio administratoriumi paskirtas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Mantas Struckas.

Visi Ukrainos piliečiai, bėgantys nuo Rusijos sukelto karo, šiuo metu bus nukreipiami į Alytaus registracijos centrą, prireikus – toks centras vėliau bus įkurtas ir Marijampolėje. Tokiuose centruose žmonės bus apgyvendinti iki 72 val., čia bus vykdomos migracijos procedūros ir paskirstymas į laikino apgyvendinimo vietas.

Susiję straipsniai

Pasak vidaus reiklų ministrės Agnės Bilotaitės, šiuo metu Lietuva yra pasiruošusi priimti apie 11 tūkst. karo pabėgėlių iš Ukrainos.

Plačiau Vidaus reikalų ministerijos svetainėje!

Žurnalas Medžioklė dabar ir TikTok!

LA.lv