Medžioklės reikmenys

Kai elniai sutinka šerną! Pulsar Helion 2 XQ38F testas0

Filmuojant ir žiūrint termo kamera galima išvysti visokių stebuklų.

Šį kartą pavyko užfiksuoti elnių ir šernų susitikimą. Iš karto pamatysite, kuris iš šių gyvūnų turi stipresnius nervus!

Filmuota su Pulsar Helion 2 XQ38F iš Ieskaties.lv Rekomenduojame naujesnį modelį: Pulsar Helion 2 XP50 Pro termovizorius!

Apie Pulsar Helion 2 XP50 Pro

Išskirtinis jautrumas šilumai NETD

Šilumos jutiklis su NETD <25mK užtikrina aukštą raišką net ir esant sudėtingoms aplinkoms sąlygoms ir nedideliam temperatūrų kontrastui. Šis jutiklis atvaizduos net ir mažiausius temperatūrų skirtumus, nepriklausomai nuo sąlygų, kurios paprastai apsunkina darbą – lietaus, rūko ar šaltų rytų. Aukštos raiškos 640 x 480 pikselių (17 µm) terminis vaizdo jutiklis

Aiškūs ir kontrastingi šiluminiai vaizdai leidžia geriau identifikuoti gyvūnus, jų skiriamuosius bruožus ir mažiausius objektus, pvz. šakas, lapus, pievas ir reljefo ypatybes.

Nuotrauka daryta naudojant Pulsar Helion 2 XP50 PRO

Ilgas aptikimo nuotolis: iki 1800 m

Šviesai pralaidesnis F50/1.0 objektyvas su itin jautriu 640×480, 17µm šilumos jutikliu leidžia aptikti taikinį dideliu atstumu. Net ir visiškoje tamsoje standartinio aukščio objektą (iki 1,8 m) galima aptikti iki 1800 metrų atstumu. Termovizoriaus ekrane matysite aiškų ir didelio kontrasto vaizdą, tiksliai atkuriantį kontūrus bei identifikuojantį net ir mažiausius objektus ir sritis, kuriose temperatūrų skirtumai yra minimalūs. Visa tai medžiotojui suteikia galimybę aiškiai identifikuoti objektus – ir taikinį, ir foną – ir tiksliai įvertinti trofėjų.

Vaizdo artinimas nuo 2,5 iki 20 kartų

Įdiegtas skaitmeninis artinimas iki 8 kartų leidžia geriau sufokusuoti vaizdą ir atpažinti objektą net ir esant toli nuo jo. Priartinimas veikia dviem būdais: vieno paspaudimo metu galima priartinti 2 k., arba pasirinkti nepertraukiamą priartinimą ir prisiartinti vaizdą tiek, kiek to reikalauja situacija.

Integruota fotografavimo bei vaizdo įrašymo funkcija su 16 GB vidine atmintimi

Termovizoriai „Helion“ turi vaizdo įrašymo funkciją, kuria galima įrašyti stebėjimo metu nufotografuotus ir nufilmuotus didelės raiškos vaizdus. Nuotraukos ir vaizdo įrašai iš vidinės atmintinės gali būti lengvai perkelti į stacionarųjį ar nešiojamąjį kompiuterį laidiniu arba belaidžiu Wi-Fi ryšiu.

8 spalvų paletės

Galimybė pasirinkti iš aštuonių spalvų palečių suteikia daugiau patogumo stebėjimo metu, leidžia išspręsti įvairius klausimus ir reaguoti į pasikeitusias stebėjimo aplinkybes. Siekiant aptikti objektą geriausiai tiks režimai „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“; režimai „Rainbow“ ir „Ultramarine“ suteikia didesnes galimybes atpažinti ir identifikuoti objektą. Režimai „Red Monochrome“, „Sepia“ ir „Violet“ labiausiai tinka ilgalaikiam stebėjimui naktį.

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Wi-Fi. sąsaja su „IOS“ ir „Android“ įrenginiais

Termovizoriuje „Helion 2“ integruotas Wi-Fi modulis leis įrenginį susieti su „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas palaikančiais išmaniaisiais telefonais arba planšetiniais kompiuteriais. Susiejus termovizorių su išmaniaisiais įrenginiais galima tiesiogiai transliuoti vaizdą, parsisiųsti ir dalintis failais, atnaujinti įrenginio programinę įrangą ir pasinaudoti kitomis unikaliomis funkcijomis.

Greitai keičiamas didelės talpos akumuliatorius (veikia iki 8 val.)

Susiję straipsniai

Į komplektą įeinantis greitai keičiamas, įkraunamas akumuliatorius IPS7 užtikrina iki 8 val. veikimą maksimaliu naudojimosi režimu – su pilnai įkrautu akumuliatoriumi „Helion“ gali veikti visą naktį. Papildomai galima įsigyti didesnės talpos akumuliatorių IPS14, taip pat konteinerį baterijoms ir LR6 (AA) tipo akumuliatoriams.

Specifikacija:

Jutiklis: 640×480 @ 17 µm (NETD <25 mK) Objektyvas: F50/1.0 Didinimas, x: 2.5 – 20 (x8 zoom) Regėjimo laukas (HxV), laipsniai / m@100m: 12.4x9.3 / 21.8x16.3 Aptikimo diapazonas, m: 1800

Padėkite mums augti! Paspauskite PRENUMERUOTI ir varpelio mygtuką!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.