Medžioklės reikmenys

Išskirtinė Härkila drabužių linija – tik 400 komplektų!0


Härkila One Ultimate
Härkila One Ultimate
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Härkila žinomas kaip prekių ženklas, kurio drabužiai nėra labai pigūs, bet ir ne patys brangiausi. Vis dėlto įmonė siūlo funkcionalius aprangos sprendimus įvairioms medžioklės sąlygoms. Didžiausia šiuo metu prekių ženklo siūloma naujovė yra Härkila One Ultimate striukė ir kelnės, kurių kiekis itin ribotas – tik 400 komplektų.

Nuo 1985 metų Härkila siūlo medžiotojams apgalvotus, patvarius ir įvairioms sąlygoms pritaikytus medžioklinės aprangos sprendimus. Prasidėjęs nuo klasikinės medžioklės tradicijų, perkėlęs į jas šiuolaikinių medžiotojų reikalavimus, Härkila One Ultimate sujungia viską ir, laužydamas ribas, šiuolaikiniam medžiotojui siūlo tai, ko reikia.

Kuriant šią drabužių liniją nebuvo taupoma, kad būtų sukurti tikrai prekių ženklo verti drabužiai, kuriuos galima su pasididžiavimu dėvėti. Dėl to drabužiuose suderintos laikui bėgant pasiteisinusios medžiagos, pavyzdžiui, vilna, derinama su moderniais išmaniais sprendimais – orui laidžia membrana. Ši apranga pritaikyta įvairioms medžioklės situacijoms, ji tokia universali, kad nereikės ieškoti nieko papildomo. Apranga užtikrina temperatūros reguliavimą nepriklausomai nuo medžioklės sąlygų, dėl to po drabužiu sukuriamas individualus ir unikalus mikroklimatas.

Drabužių membrana buvo sukurta bendradarbiaujant su Swiss Schoeller, kuris nuo 1868 metų siūlo novatoriškus tekstilės sprendimus. Dėl naujosios membranos galima prisitaikyti prie skirtingų oro sąlygų ir skirtingos veiklos, ypač šaltomis lauko sąlygomis, kai membranos poros tvirtai užsidaro, neleisdamos išspinduliuoti kūno šilumos.

Kai medžiotojui reikia daugiau judėti, membranos poros atsiveria stiprindamos drabužio savybę praleisti orą ir šalinti drėgmę. Tai bus puikus sprendimas dinamiškiems medžiotojams, mėgstantiems medžioklę tiek sėlinant, tiek tykant – rudenį, žiemą ir pavasarį.

Härkila visada ieško naujų sprendimų, tradicines vertybes jungdama su šiuolaikinėmis technologijomis, taip išlaikydama vieną iš lyderiaujančių pozicijų rinkoje.

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv