Patirtis

Iš archyvo. Vilkai seka miškininkų automobilius0

Nuotrauka: iš archyvo

Miškininkai labai dažnai mato plēšrūnus, nes jie nebijo technikos. Jie net nelaiko to pavojingu. Unikaliausias atvejis įvyko Latvijoje. Medkirtės operatorius nufilmavo vilkė, kuri iš urvo išnešė penkis vilkiukus. Šis įvykis unikalus ne tik tuo, kad jis vyko prieš žmogaus akis. Patyrę medžiotojai ir vilkų elgesio žinovai nurodė, kad esant mirties pavojui vilkai dažniau gelbėjasi patys, o ne gelbėja jauniklius.

Jei jums taip pat pavyko nufilmuoti vilką ar kitą laukinį gyvūną, atsiųskite mums vaizdo įrašus ir savo istorijas! Mes garantuojame anonimiškumą!

El.paštas murkata.sterna@gmail.com ar i “Facebook” messenger!

Portalas Agroeta.lt, intensyviai rašantis apie medžioklės ūkio naujienas, pranešė apie dar vieną žmonių ir vilkų susitikimą. Minėdamas miškininkų pasakojimą, portalas tvirtina, kad tai nėra vienintelis atvejis, kai vilkų gauja seka transporto priemonę, bet šių miškininkų atvejis reikšmingiausias. Miško technikos operatorius nufilmavo vilkų gaują, kuri naktį apsupo jo automobilį ir ilgą laiką nenuėjo.

Susiję straipsniai

„Mes vilkus matome nuolat. Jų akivaizdžiai Lietuvoje per daug. Miškų ūkyje dirbu jau daug metų, tačiau tiek, kiek jų matome dabar, – nesulyginami dalykai. Ne taip seniai dirbome Krekenavos apylinkėse.

Tai naktį tas pats vilkas vis atsėlindavo iki mūsų dirbančios technikos, – agroeta.lt sakė miškininkų brigados vadovas Saulius Morkūnas, pridurdamas, jog žmonės iš transporto priemonių bijo išlipti net atlikti gamtinius reikalus. – Gal ir nepultų, bet, patikėkite, saugumo vilkai neprideda.“

Daugiau apie šį įvyki skaitykite čia!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.