Medžioklės reikmenys

Infiray finder FH35R termovizorius0


Infiray finder FH35R termovizorius
Infiray finder FH35R termovizorius
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Nuotrauka: infirayoutdoor.com

Prekę siūlo parduotuvė medzioklis.com

640×512 pikselių raiška, 12 mikronų šiluminis jutiklis su 35 mm objektyvu ir <35mk šiluminiu jautrumu leidžia aptikti objektus iki 1818m. Lazerinis tolimatis veikia iki 800m. su 1m paklaida. Vaizdo įrašymo bei fotografavimo funkcijos, ergonomiškas dizainas ir kompaktiškas dydis garantuoja lyderystę tarp visų termovizorių savo segmente. Naktį neliks nepastebėtų objektų, net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių pvz. krūmų, aukštos žolės, rūko ar dūmų, o vaizdas bus ryškus lyg krištolo skaidrumas Ką reiškia modelio pavadinimas ir kaip jį iššifruoti? FH35R, F - Finder serija, reiškianti, kad tai termovizoriai su tolimačiu; H - Hight Resolution, aukščiausios raiškos 640×512 pikselių, 12 mikronų šiluminis jutiklis (FL versijoje L - Low resolution, vidutinės raiškos šiluminis jutiklis); 35 - tai 35mm objektyvas; R - recording, reiškia, kad turi įrašymo ir fotografavimo funkciją.

Aukščiausia vaizdo kokybė InfiRay FH35R

Termovizorius turi aukščiausią vaizdo kokybę, kurią padeda išgauti naujos kartos 640×512 pikselių, 12µm, <35mk NETD šiluminio jautrumo VOx keraminis jutiklis, jo pagalba termovizorius išgauna detalius šiluminius vaizdus už didelių atstumų. Patobulintas InfiRay® monokuliaro jutiklis aprūpintas aukšto našumo elektronika ir optimizuota aukšto infraraudonųjų spindulių pralaidumo F1.o optika, todėl pateikiamas vaizdas itin aiškus, o objektų aptikimas tikslus tiek dieną, tiek ir naktį.

Infraraudonųjų spindulių jutiklis

Termovizorius turi prie okuliaro integruotą jutiklį. Priglaudžiant akį prie okuliaro – jutiklis įjungia termovizoriaus ekraną, kai atsitraukiate – ekranas išsijungia. Tai padeda taupyti energiją ir prailginti įrenginio veikimo laiką.

Rankinis fokusavimas

Naudokite rankinį fokusavimą (pasukant objektyvą prieš arba palei laikrodžio rodyklę), kad vaizdas būtų kuo ryškesnis – keičiantis atstumui iki stebimo objekto, neužmirškite perfokusuoti.

Ultra-clear funkcija

Režimas skirtas pagerinti vaizdą esant blogam orui, pvz. didelis rūkas ar lietus. Režimas padidina termovizoriaus vaizdo detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrus.

12 μmšiluminio vaizdo jutiklis

Didelio našumo 12μm sensorius yra įmontuotas į kompaktišką korpusą. Galingas objektyvas kartu su 12 µm šiluminio vaizdo jutikliu suteikia išskirtines aptikimo galimybes. 1,7 m aukščio objektą galite aptikti 1818 metrų atstumu net ir visiškoje tamsoje.

5,5 valandų veikimas x2 akumuliatoriai

Akumuliaturius yra keičiamas, o į komplektą įeina net du akumuliatoriai, tad termovizorius be rūpesčių veiks iki 11 valandų.

FULL HD OLED ekranas 1024×768 aukštos raiškos ekranas. Dabar spalvos yra ryškesnės, o vaizdas dar aiškesnis.

Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800m

Termovizoriuje įmontuotas lazerinis tolimatis (atstumo ieškiklis), kuris padės greitai ir tiksliai užfiksuoti atstumą. Lazerinį atstumo ieškiklį galima nustatyti taip, kad nuolat rodytų kintantį atstumą iki stebimo objekto. Atstumo tikslumas yra ± 1 m. Didžiausias atstumas – 800 m.

Įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas

Termovizoriuje įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas pagerina stebėjimo tikslumą, įvertinant šlaitą ir kampus.

Apsaugos klasė IPX7

Termovizorių galite drąsiai naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Įrenginys atsparus vandeniui ir dulkėms.

Vaizdo įrašymas ir Wi-Fi

32 GB vidinė atmintis. Įjungus “WiFi” galėsite prisijungti prie išmaniojo telefono, planšetės, nešiojamo kompiuterio, tiesiogiai transliuoti vaizdą ar perkelti failus bei atnaujinti prietaiso operacinę sistemą.

PIP Funkcija

“Picture-in-Picture” (Vaizdas vaizde) funkcija pagerina vaizdo aiškumą, ekrano viršuje rodomas paveikslėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti taikinį išlaikant matomumo lauką bendrame ekrane.

Atspalvių pasirinkimas

Atspalvių pasirinkimus: “šaltas” atspalvis ir “šiltas” atspalvis. Esant šaltam atspalviui, vizualiai matysite aiškesnę vaizdavimo kokybę su aiškiomis detalėmis, paryškintus objektus. Esant šiltam atspalviui, galima išgauti švelnesnį akiai vaizdą, taip galėsite išvengti regėjimo nuovargio, kurį sukelia ilgas žiūrėjimas.

Pakuotę sudaro

Termovizorius, minkštas dėklas,Type C USB laidas,HDMI laidas,maitinimo blokelis,IBP-2 akumuliatoriai 2x,IBC-2 akumuliatorių pakrovėjas, kaklo dirželis, riešo dirželis, objektyvo servetėlė, vartotojo vadovas.

Techniniai duomenys

Modelis FH35R
Sensoriaus rezoliucija 640×512
Pikselio dydis, μm 12
NETD,MK 35
Kadrų dažnis, Hz 50
Objektyvo lęšis, mm 35/1.0
Matymo laukas, ° 12.6×10.1
Ekrano rezoliucija, OLED 1024×768
Optinis padidinimas 2-8
Skaitmeninis artinimas 1x,2x,3x,4x
Apsaugos klasė IPX7
Aptikimo atstumas, m (objektas: 1.7m×0.5m) 1818
Baterijos tipas Li-ion , keičiamos
Vidinė atmintis,GB 32
Wi-fi , mobilioji aplikacija Palaiko
Lazerinio atstumo ieškiklio diapazonas, m Max 800 ±1
Maksimalus baterijos veikimo laikas (t=25℃) , h 5.5
Dydis, mm 160x90x50
Svoris, g 400

Kaina 2,895.00 €

PRENUMERUOKITE Žurnalą iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.