Medžioklės reikmenys

Haix ir jų avalynės pasiūla0


Haix Black Eagle Nature – universalūs batai, tinkami ir medžioklei
Haix Black Eagle Nature – universalūs batai, tinkami ir medžioklei
Nuotrauka: Linda Dombrovska

Tinkami batai yra viena sėkmės sąlygų einant į medžioklę, žygį ar tiesiog iš taško A į tašką B. Viena pūslė gali sugadinti visą malonumą, net ekskursiją per atostogas. Taigi labai svarbu pasirinkti gerą avalynę. Tačiau kokią rinktis? Yra įvairių gamintojų, įvairių kainų, bet kuo brangesnius batus nusprendei pirkti, tuo mažiau nori nusivilti. Kadangi Haix reklamuojasi mūsų žurnale, nusprendėme patyrinėti, kas jie iš tiesų yra. Lietuvoje šio gamintojo avalynę siūlo Defensus.lt.

Įmonė

Kai Haix vadovas Ewaldas Haimleris perėmė įmonę iš savo tėvų 1992 metais, jis turėjo viziją. Avalynės gamybos ekspertas iš Bavarijos kalnų norėjo, kad jo įmonė galėtų visavertiškai konkuruoti pasaulinėje rinkoje. Šiandien ši vizija įgyvendinta, ir Haix laikoma viena iš avalynės gamybos lyderių – ji gamina batus ugniagesiams, policijai, kariuomenei ir medžiotojams. Iš principo, remiantis įmonės aprašu, Haix iš naujo apibrėžė reikalavimus profesionaliai avalynei. Haix šiais laikais yra inovatyvi kompanija, siūlanti aukščiausių technologijų produktus, atitinkančius funkcionalumo, kokybės ir dizaino standartus. Haix klientai patiki kompanijai svarbią užduotį rūpintis jų saugumu tiek darbe, tiek poilsiaujant. Haix teigia, kad jų užduotis – siūlyti geriausią avalynę pasaulyje, o juk tai iš tiesų labai sunkiai pasiekiamas tikslas.

Haix Black Eagle Nature GTX

Šia serija Haix toliau vysto jau antros kartos universalius Black Eagle aulinius batus. Haix fanai žino ir modelius Black Eagle Adventure, Black Eagle Athletic bei Black Eagle Tactical, dabar parduodami ir Black Eagle Nature. Nauji modeliai sukurti pagal tą pačią seną patikimą platformą, skiriasi tik naudojama medžiaga. Black Eagle Nature serijoje yra trys modeliai – ilgaauliai, žemaauliai ir specialus modelis moterims – Black Eagle Nature GTX WS Low. Aulinių gamybai naudojama neperšlampama nubuko oda, jos storis 1,6–1,8 mm. Batų priekis apdorotas specialia sintetine medžiaga, dėl kurios batai atsparesni, o vidus – specialia „kvėpuojančia“ medžiaga, be to, batai labai patogūs dėl anatomiškos formos. Padas nesiskiria nuo ankstesnių modelių – išlaikytas dizainas, struktūra ir savybės. Šie batai kainuoja apie 190 eurų, ir tai nėra pigu, bet, jeigu tikite gamintoju, šie auliniai tarnaus ilgai ir gerai.

Haix Black Eagle Athletic

Šis modelis tinka norint per dieną nueiti didelį atstumą – tada galima įvertinti šių batų patogumą, ypač tai jaučiasi ilgos dienos pabaigoje. Specialus dizainas remia pėdą taip, kaip tai numatė gamta – vienodai paskirsto kūno svorį. Pade yra du specialūs sluoksniai, sudarantys tarsi pagalvės efektą ir sugerdami bet kokius smūgius. Anot gamintojo, šie batai rūpinasi kojų sveikata. Black Eagle padas sukurtas iš unikalaus, itin patvaraus gumų mišinio. Padas neslysta ant jokio paviršiaus, net šaltu oru, jis atsparus degalams, tepalams ir karščiui, taip pat izoliuoja šilumą, jei lauke vėsu. Papildomas privalumas – pado medžiaga išsivalo savaime, prilipęs purvas ir nešvarumai nukrinta patys. Dėl specialios sistemos Haix Climate batų medžiaga puikiai „kvėpuoja“: kojos bus sausos ir jausis patogiai net karščiausią dieną. Vidpadį galima skalbti arba pakeisti, jis turi antibakterinių savybių, tad blogo kojų kvapo nebus. Dėl specialios raištelių sistemos Two Zone batus galima atskirai suveržti dviejose vietose – prie pėdos ir kojos. Atrodo, kad Haix galėtų būti gera investicija, jeigu vaikštote daug ir norite įsigyti itin gerus batus.

Susiję straipsniai
LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.