Medžioklės reikmenys

Browning X-Bolt Hunter SF – prašauti nebeįmanoma0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Skamba įspūdingai – prašauti nebeįmanoma! Vis dėlto būtent toks šūkis parinktas šiam Browning modeliui. Aišku, prašauti įmanoma, bet juk dėl to negali būti kaltas pats medžiotojas! Šioje vietoje norėjosi dėti šypsenėlę, nes pasiteisinimų, kodėl prašovei, visada galima rasti – ir randama.

Turiu pripažinti, kad šį modelį galima laikyti vienu sėkmingiausių Browning slankiojančios spynos tipo (angl. bolt-action) ginklų. Karabiną naudoti iš tiesų lengva ir patogu. Subalansuotas nuleistuko spūdis, palyginti tyli ir tiksli pertaisymo sistema, nes ypatinga pati spyna. Super Feather Trigger reiškia, kad nuleistukas lengvas kaip plunksna. Speciali Inflex Anti-Recoil sistema mažina atatranką.

X-BOLT SF HUNTER II MONTE CARLO THREADED
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Browning šį ginklą pristato kaip revoliuciją slankiojančios spynos tipo graižtvinių ginklų pasaulyje. Šis ginklas sukurtas pagrindu imant sėkmingiausius Browning ginklus, papildant juos įvairiomis inovacijomis, tad, anot gamintojo, šiuo metu tai vienas geriausių ginklų rinkoje.

Lengvas it plunksna nuleistukas

Kad tiksliai pataikytum, nuleistukas turi veikti tobulai. Dėl Super Feather sistemos nuleistuko spūdis trumpas, aštrus ir itin tiesus.

Inflex Anti-Recoil atatrankos sistema

Dėl specialaus minkšto buožės amortizatoriaus atatranka sugeriama dar geriau. Išskirtinis dizainas ir naudojama medžiaga užtikrina atatrankos jėgų judėjimą žemyn, šiek tiek atitraukiant buožės kulną nuo peties – taip sumažinama pati atatranka ir dėl jos įvykstantis ginklo kilimas.

Tikslumas

„Laisvai plaukiojantis“ vamzdis yra būtinybė norint šaudyti maksimaliai tiksliai, ir toks tikslumas užtikrinamas X-Bolt SF vamzdžiu ir specialiu buožės tvirtinimu.

X-Lock laikiklių sistema

X-Lock taikiklio montavimo sistemoje yra keturi varžtai atitinkamose tvirtinimo bazėse, jie užtikrina stabilumą ir pagerina tikslumą.

Saugos sistema

Viena svarbiausių sąlygų, kad ginklą būtų saugu naudoti, yra moderni saugos sistema. Vis daugiau gamintojų atsisako įprastos dviejų pakopų saugos sistemos, dėl kurios išimant šovinį ginklas gali iššauti. Browning sukurta X-Bolt karabino saugos sistema labai elementari ir paprasta naudoti. Ginklas gali būti užtaisytas, bet šovinį galima saugiai išimti nuspaudžiant vieną atskirą mygtuką, kuris leidžia spyną atverti net tada, kai saugiklis įjungtas.

Pojūčiai

Ginklas guli ant peties labai patogiai ir maloniai. Buožė graži, elegantiška ir skoninga. Browning siūlo įvairių X-Bolt variantų, kuriuos galima apžiūrėti gamintojo svetainėje. Šis konkretus medinės buožės modelis yra gražus ir malonus, jo privalumus įvertins bet kuris medžiotojas. Jis ypač patiks klasikinių vertybių gerbėjams, kurie, be to, gaus įvairių naujoviškų patobulinimų, tikslumą ir, svarbiausia, saugumą.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.